X Bieg im. Tadeusza Stoszka

W dniu 16 października 2013 r. na obiektach sportowych KS Orzeł Myślenice rywalizowali, już po raz dziesiąty, uczniowie szkół Powiatu Myślenickiego w Powiatowych Biegach Przełajowych im. Tadeusza Stoszka. Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Myślenicach oraz MOS Myślenice.

Zawodnicy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych:
dziewczęta szkoły podstawowe
chłopcy szkoły podstawowe
gimnazja dziewczęta
gimnazja chłopcy
szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta
szkoły ponadgimnazjalne chłopcy
Nasza szkolę reprezentowali :

Imię i Nazwisko Klasa
1 Mateusz Sabała I G
2 Tomasz Sabała I G
2 Wojciech Kluska I A
4 Mateusz Spórna I A
5 Szymon Gierat I A
6 Kamil Hajduk II E
7 Norbert Tomczyszyn II F
8 Jakub Gierat III A
9 Jakub Guspiel <<2 Miejsce III A
10 Dariusz Tomczyszyn <<3 Miejsce III A

Najlepsi zawodnicy, których opiekunem była mgr Elżbieta Święch otrzymali puchary oraz dyplomy które wręczali: Czesław Ulman, Franciszek Sroka, Edward Łapa. Najlepsi zawodnicy zdobyli prawo uczestnictwa w finałach wojewódzkich w Krakowie w dniu 22.10.2013 r.
Organizatorzy dziękują uczestnikom i ich opiekunom, że mimo deszczowej aury, tak licznie przybyli na miejsce zawodów aby upamiętnić postać Tadeusza Stoszka.

mgr Ryszard Paliński

X Bieg