WYNIKI SZKOLNYCH KONKURSÓW HISTORYCZNYCH

Jak co roku, uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w szkolnych konkursach dotyczących Historii szkoły i jej patrona Tadeusza Kościuszki. Celem konkursów było rozwijanie zainteresowania tradycją szkoły, poznanie losów i dokonań jej absolwentów oraz rozbudzenie poszanowania dla dorobku minionych pokoleń. Uczniowie przygotowywali prace indywidualnie i w zespołach kilkuosobowych. Łącznie wpłynęło 17 prac, które zostały ocenione przez nauczycieli historii pod kątem zawartości merytorycznej, oryginalnego ujęcia tematu oraz wykorzystania różnych źródeł informacji.
Komisja konkursowa w składzie: Sylwia Faracik, Joanna Kazanecka, Beata Strzelec postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

W kategorii klas I (Historia I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach)

I miejsce:
Sylwia Pazdur, Joanna Pawlak, Monika Radoń – klasa 1f

Wyróżnienie:
Julia Kuc, Klaudia Gogól, Patrycja Trystuła – klasa 1c
Karolina Święch, Adrian Burtan, Angelika Wawrzynek – klasa 1g
Iwona Loch, Katarzyna Starzec, Piotr Windak – klasa1c

W kategorii klas II (Tadeusz Kościuszko i jego czasy)

I miejsce ex aequo:
Tomasz Krawczyk – klasa 2g
Katarzyna Wróbel, Gabriela Wojtycza, Klaudia Oramus, Anna Łętocha – klasa 2d

Wyróżnienie:
Aleksandra Bargieł, Aleksandra Hachlica, Dominika Olszowska, Karolina Opryszek, Kinga Wielgus – klasa 2e
Joanna Janusz, Marta Szymańska, Aleksandra Święch- klasa 2g

Zwycięzcom i wyróżnionym osobom gratulujemy!

Nauczyciele historii