Przedstawienie teatralne po angielsku

Dnia 25 czerwca 2014 roku, pod czujnym okiem pani mgr Katarzyny Sosin i pana mgr Szymona Nowackiego, klasa 2G zorganizowała przedstawienie pt.: ,,Zwierzęta” ( „Animals”). Występujący uczniowie zaprezentowali na scenie dwie bajki „Czerwony Kapturek” i „Trzy świnki”, śpiewali piosenki oraz recytowali wiersze. Ciekawym urozmaiceniem był fakt, że cała inscenizacja została wykonana w języku angielskim. Premiera odbyła się na dużej auli w naszej szkole i miała na celu uczczenie zakończenia roku szkolnego . Na widowni zasiadły wszystkie klasy pierwsze i drugie z naszego liceum wraz z opiekunami. We wrześniu klasa 2G chciałaby rozszerzyć grono odbiorców spektaklu i zaprezentować owoce swojej pracy młodszym dzieciom ze szkół podstawowych.