Deklaracje maturalne 2014/2015

Uczniowie klas trzecich, którzy chcą przystąpić do egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2014/2015 muszą złożyć deklarację wstępną do 30 września 2014 r. Uczniowie wypełniają deklaracje przez internet wg instrukcji poniżej. Absolwenci z lat poprzednich, którzy chcą podwyższyć wynik egzaminu lub przystąpić do innych  przedmiotów dodatkowych składają deklarację wg wzoru dostępnego na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej lub Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie. Termin składania deklaracji dla absolwentów z lat ubiegłych upływa 7 lutego 2015

1. Deklaracje należy wypełnić elektronicznie na stronie :
  2. Po wypełnieniu i zaakceptowaniu deklaracji trzeba wygenerować używając odpowiednich przycisków dwa dokumenty:
    nazwa_dokumentu.deklaracja (do wysłania na niżej podany adres)
    nazwa_dokumentu.pdf – (służy do wydruku)
    Dokumenty należy nazwać wg zasad opisanych w pkt. 3.
  3. posób nazywania plików:
    „oznaczenie literowe klasy”+ „nr w dzienniku w formacie dwucyfrowym”+ „_” +„Nazwisko”+”_”+ „Imię”
    Przykład:
    1. A07_Nowak_Jan.deklaracja
    2. A07_Nowak_Jan.pdf
  4. Plik z rozszerzeniem „.deklaracja” należy wysłać na odpowiedni adres:
    3amatura@gmail.com
    3bmatura@gmail.com
    3cmatura@gmail.com
    3dmatura@gmail.com
    3ematura@gmail.com
    3fmatura@gmail.com
    3gmatura@gmail.com
    3hmatura@gmail.com
    3jmatura@gmail.com
    W temacie wiadomości należy wpisać nr w dzienniku i nazwisko.

Deklarację (plik nazwa_dokumentu.pdf) należy wydrukować dwustronnie w dwóch egzemplarzach, podpisać i dostarczyć do wychowawcy do 30 września 2014.

Ważne: Po zmianie deklaracji należy koniecznie jeszcze raz powtórzyć punkty 3-6. ponieważ po każdej edycji zmienia się kod kreskowy w wydrukowanej deklaracji. Musi być zgody z plikiem *.deklaracja.