Ruszyła „Szlachetna Paczka”!

W dniu 13 listopada 2014r. odbyły się w naszej szkole zebrania z rodzicami klas pierwszych i drugich, a wraz z nimi tradycyjny Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych, zorganizowany przez członków szkolnego „Klubu Ośmiu”. Wolontariusze wykazali się niesamowitą kreatywnością w przygotowaniu tej akcji. Wykonali rozmaite ozdoby świąteczne, wśród których największym zainteresowaniem cieszyły się papierowe renifery, szydełkowe gwiazdki, aniołki z masy solnej, cekinowe bombki oraz własnoręcznie wykonane świeczki.

Dzięki hojności rodziców, a także nauczycieli naszego liceum, zebrana została kwota 1074zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych produktów dla rodzin objętych akcją „Szlachetna paczka”.

Kolejny kiermasz odbędzie się 10 grudnia, gdy na spotkania z wychowawcami przybędą rodzice tegorocznych maturzystów.