Katarzyna Wróbel z 3d Stypendystką Prezesa Rady Ministrów!

stypendystka2Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica klasy 3d – Katarzyna Wróbel – została (ponownie!!!) Stypendystką Prezesa Rady Ministrów. Dnia 9 grudnia 2014r. w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendysta Prezesa Rady Minis trów w roku szkolnym 2014/2015. W imieniu Pani Premier dyplomy wręczał Pan Aleksander Palczewski, Małopolski Kurator Oświaty.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Może je otrzymać jeden najlepszy uczeń z danej szkoły, który uzyskał najwyższą średnią ocen i promocję z wyróżnieniem.

Serdecznie Kasi gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów, które są… nieuniknione!stypendystka1