Najmilszy uczeń I LO 2015 już wybrany!

W dniach 24 i 26 marca odbył się dwuetapowy konkurs na najmilszego ucznia naszej szkoły. W pierwszym etapie wzięło udział 6 kandydatów:  Łukasz Bała (IA), Grzegorz Kruk (IC), Robert Romański (ID), Konrad Święch (IE), Marek Piwowarski (II H) oraz Magda Malczewska (IIC). Przed nimi stały dwa zadania, na początek musieli pokazać swoje umiejętności z udzielania pierwszej pomocy. Następnie każdy uczestnik miał za zadanie zaprezentować siebie, swoje zainteresowania i działalność w szkole i poza nią. Jury oceniało zachowanie na scenie oraz kreatywność, a do finału wyłoniło : Magdalenę Malczewską (IIC), Łukasz Bałę (IA) i Marka Piwowarskiego (IIH).

W czwartek 26 marca na lekcji pierwszej, przeprowadzono drugi etap konkursu, który wymagał od finalistów zaprezentowania własnoręcznie przygotowanej kartki wielkanocnej z życzeniami. Drugim zadaniem kandydatów, było zaprezentowanie polskojęzycznej piosenki wraz z choreografią. Uczestnicy zaangażowali w swoje występy swoje klasy. Jury przyznało jednogłośnie pierwsze miejsce Łukaszowi Bale, który okazał się również faworytem publiczności.   Nagrody wręczyli ubiegłoroczni zwycięscy Ewa Hechsman (IIB) i Bartłomiej Słowiak (III A).

Cały konkurs przygotowała Nikoletta Kopp z IE i opiekun Samorządu Uczniowskiego Joanna Kazanecka. Uczestnikom i publiczności serdecznie dziękujemy za udział i już zapraszamy na kolejną trzecią edycje w przyszłym roku. Zapraszamy do przeczytania IGLO w którym znajdziecie więcej informacji o konkursie.

Wasz ulubiony redaktor Szymon JasekBez tytułu