SUKCES REDAKCJI „igLO”

Z wiglo_konkurs_3ielką radością informujemy, iż redakcja naszej internetowej gazetki zajęła I miejsce w III Powiatowym Konkursie Gazetek Szkolnych. Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach pod patronatem Starosty Powiatu Myślenickiego. Rywalizowały w nim zespoły redakcyjne z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie jednego egzemplarza gazetki szkolnej oraz numeru specjalnego w formie tabloidu. „LOL” – tabloid z życia fikcyjnej szkoły zredagowany przez licealistów „Kościuszki” został uznany przez jury za najlepszy. 9 kwietnia członkowie redakcji „igLO” wraz z opiekunem p. Agnieszką Panuś wzięli udział w uroczystym rozdaniu nagród w obecności Wicestarosty Tomasza Susia, Prezesa Stowarzyszenia „Pomoc Zespołowi Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach” Jerzego Cachla oraz przedstawicieli „Dziennika Polskiego” i „Gazety Myślenickiej”.

Dokładniejsza relacja z konkursu – już w kwietniowym numerze ‘igLO”!

iglo_konkurs_4 iglo_konkurs_2 iglo_konkurs_1