UWAGA CZYTELNICY!

bibliotekaInformujemy, że właśnie ruszyła odświeżona strona naszej biblioteki. Dzięki niej będziecie mieli ciągły dostęp do katalogu on-line. Każdy czytelnik, który założy konto może na bieżąco śledzić stan swoich wypożyczeń, a nawet rezerwować książki z domu. Poza tym znajdziecie tam wiele przydanych informacji i linków oraz bieżące informacje na temat działalności biblioteki i nowości wydawniczych, które dla was zakupiliśmy.
Wszystkie chętne osoby, które chciałyby napisać krótką recenzję książki zapraszamy do współpracy. Jeśli jakaś powieść spodobała się wam lub nie, jeśli jesteście pod wrażeniem jakiegoś utworu poetyckiego lub reportażu to napiszcie do nas. A może któraś pozycja popularno-naukowa przydała się wam w nauce? Jeśli tak, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Opublikujemy wszystkie wasze opinie. Zapraszamy

Anita Szymoniak