WKRÓTCE DZIEŃ DZIECKA!

Drodzy uczniowie! 1 czerwca w I LO zaplanowano szereg ciekawych konkursów i imprez, w których wezmą udział klasy pierwsze i drugie. Przewidziano następujące konkursy: Quiz sportowy „Liderzy”, „Mam Talent” , gra w „LOLa”, konkurs na ciekawą fotografię wykonaną komórką, przerywnik sportowy lub piosenkę sportową, pracę plastyczną „Moja ulubiona dyscyplina sportowa”, oryginalny strój sportowca lub kibica. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Ponadto będzie można obejrzeć wystawę sportową przedstawiającą osiągnięcia uczniów w konkursach sportowych, zagrać w meczu piłki nożnej, wziąć udział w nauce tańca zumba prowadzonej przez pana M. Jopka czy obejrzeć pokazy taneczne Cheerleaders – Zespół  „HIGH HEELS” i szkoły pana Starowicza.

Bliższe informacje na temat konkursów znajdziecie w regulaminach załączonych poniżej.

Do 29.05.2015r. przewodniczący klas zobowiązani są przekazać listy z uczestnikami poszczególnych konkursów Nikoli Kopp z 1e lub nauczycielom odpowiedzialnym za poszczególne wydarzenia.

Opiekun samorządu Joanna Kazanecka

WYKAZ IMPREZ:

1. Quiz sportowy „Liderzy” do którego należy zgłosić po 2 przedstawicieli z  każdej klas. Opiekunowie nauczyciele WF K. Daca, E.Święch, R.Paliński.
  2. Mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją klas pierwszych i drugich drużyny mogą liczyć 9-10 zawodników. Opiekun Łukasz Kucharczyk.
  3. Nauka tańca zumba prowadzona przez M. Jopeka. Opiekun Agnieszka Łotocka
  4. Konkurs „Mam talent”. Opiekun Joanna Kazanecka. Regulamin
  5. Gra w „LOLa”. Odpowiedzialna opiekun Katarzyna Wysocka.Regulamin
  6. Konkurs na przerywniki sportowe lub piosenkę sportową. Opiekun Szymon Nowacki Regulamin