Patronat Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

ujMiło nam poinformować, że nasz szkolny projekt Matematyczne koło naukowe – został ponownie wyróżniony i znalazł się na liście 10 projektów objętych patronatem Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2016 r.

Projekt ten został uznany za cenną inicjatywę mającą na celu popularyzację matematyki i opiekę nad uczniami uzdolnionymi matematycznie.

Objęcie patronatem oznacza kontynuację nawiązanej przed laty współpracy z Instytutem Matematyki UJ w zakresie uczestnictwa młodzieży uzdolnionej matematycznie w wykładach, warsztatach i wydarzeniach organizowanych przez uczelnię.

W ramach projektu są prowadzone różne działania: przede wszystkim cykliczne spotkania „Matematycznego koła naukowego” ale również „Ferie z matematyką” i „Noc matematyki” w ZSO.

Zajęcia matematycznego koła naukowego w ramach „Ferii z matematyką” odbędą się w poniedziałek 18:01:2016 w godzinach 11:00 – 14:00 w sali 6. Pozostałe terminy spotkań w czasie ferii ustalimy na poniedziałkowych zajęciach. Zapraszam uczestników koła oraz wszystkich zainteresowanych.

opiekun koła Marzena Polewka