Szkolny etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniu 11 stycznia 2016r. w całej Polsce odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Ta interdyscyplinarna olimpiada cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży naszej szkoły. W tym roku wzięło w niej udział 68 uczniów z klas biologiczno- chemicznych różnych poziomów nauczania: 1b, 2c, 2d, 3c i 3d. Konkurencja dość spora, zważywszy, że do drugiego etapu mogą się dostać 3 najlepsze osoby pod warunkiem, że uzyskają minimum 80% poprawnych odpowiedzi, co wcale nie jest łatwe. Tegoroczni zwycięzcy etapu szkolnego to: Alicja Sobieraj i Piotr Windak z kl. 3C oraz Barbara Paździor z 2D. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnych przygotowań do etapu okręgowego, który odbędzie się w kwietniu.

Małgorzata Twardowska