Ciuch W Ruch

TWOJE STARE UBRANIA MOGĄ ODMIENIĆ CZYJŚ LOS!
Akcja Klubu „Ośmiu” „Ciuch w ruch”.
W naszej szkole będzie ona trwać od 4 do 22 listopada. Jest to prosty sposób, aby pomóc innym.
Wystarczy przynieść do szkoły zalegającą szafy, niepotrzebną, nieużywaną lub zniszczoną odzież albo obuwie i wrzucić do oznaczonych pojemników. Na terenie szkoły są 2 takie pojemniki: w głównym budynku na miejscu sklepiku obok sali 41, a w dużym internacie obok sali 2i.
Po segregacji część zebranych ubrań będzie przeznaczona do ponownego użytku, natomiast pozostałe zniszczone do recyklingu. Za każdy zebrany kilogram odzieży firma recyklingowa przekaże 30 gr dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.
Nawet twoje stare ubrania mogą odmienić czyjś los.
Wszystkich chętnych WOLONTARIUSZY, którzy chcą wziąć udział w akcji „Ciuch w ruch” zapraszamy na dużej przerwie o 10.35 na małą salę gimnastyczną.

Opiekun Klubu „Ośmiu”
Bożena Serwińska