Wręczenie nagród dyrektora

nagrody_01Podczas posiedzenia Rady Pedagogicznej 22.06.2016 odbyła się uroczystość wręczenia nagród nauczycielom, którzy kończą współpracę z naszą szkołą. Panie prof. Kazimiera Daca, Alicja Kosińska oraz Teresa Pietrzyk przechodzą na emeryturę, a ks. Sławomir Kowalski otrzymał probostwo w Bysinie, dokąd przeniesie się z naszej parafii. Dyrektor Ślósarz przy okazji wręczania nagród podkreślił zasługi odchodzących pedagogów dla naszej szkoły. Żegnający się z nami nauczyciele podziękowali zebranym za lata owocnej współpracy, a Rada Pedagogiczna uczciła ich kwiatami, prezentami oraz gromkimi oklaskami. Ks. Kowalski przekazał zebranym pamiątkowe albumy z dedykacją. Prof. Ryszard Paliński odczytał list z podziękowaniami od kierownictwa ZNP dla prof. Kazimiery Dacy, która przez lata pełniła funkcję szefowej tego związku w I LO.