Nie kampania lecz debata szczera zrobi z Ciebie przewodniczącego!

12 października w szkolnej auli naszego LO doszło do werbalnej konfrontacji kandydatów na przewodniczącego naszej szkoły.img_8807

Kandydaci rozpoczęli od krótkiej prezentacji swoich sylwetek, następnie każdy z nich odpowiadał na dwa pytania od prowadzącego. Najbardziej nieprzewidywalne i emocjonujące okazały się pytania od kontrkandydatów, niekiedy niewygodne i uderzające w słaby punkt.

Na koniec debaty swój głos otrzymałapubliczność, która również zadawała kandydatom pytania na nurtujące ich tematy. Burzliwą kwestią okazał się pomysł finansowania SU przez wprowadzenie podatku Kominiaka.
Gospodarzem debaty był Dominik Dziadek (III D), a zmaganiom przyglądać mogli się uczniowie klas pierwszych: A, B, C, D oraz E wraz z nauczycielami. Debata pomiędzy czterema rywalami trwała prawie półtorej godziny.

Kto wyszedł z auli na z tarczą a kto na tarczy? Szansę oceny mieli uczniowie podczas wyborów samorządowych 17 października.