FINAŁ AKCJI KOMÓRKOMANIA

dkms_108.12.2016 odbył się w naszej szkole finał akcji KOMÓRKOMANIA,  czyli dzień rejestracji potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. Akcji patronuje fundacja DKMS.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wolontariuszy Klubu Ośmiu udało się zarejestrować aż 50 potencjalnych dawców spośród uczniów jak i nauczycieli. Liczba ta jest dużym sukcesem, co podkreśliła koordynatorka akcji z ramienia fundacji, pani Agnieszka Wróblewska.

Jeśli ktoś jeszcze nie zdecydował się na rejestrację zapraszamy na stronę fundacji-nigdy nie jest za późno na słuszną decyzję!

Dziękuję wspaniałym wolontariuszom z klasy 2C: Małgorzacie Bochni,  Joannie Bylicy, Katarzynie Falc, Jakubowi Goławieckiemu, Weronice Leńczowskiej, Krzysztofowi Mazurowi i Angelice Tomerze za poświęcony czas i profesjonalne podejście do pracy podczas procedury rejestracji. Na koniec największe podziękowania kieruję do wszystkich, którzy zdecydowali się zarejestrować oraz wesprzeć fundację DKMS materialnie.

Opiekun Klubu Ośmiu Katarzyna Sosin