KONKURS NA NAJMILSZEGO UCZNIA NASZEGO LICEUM PODSUMOWANY!

Dnia 27.03.2017 roku na auli szkolnej odbył się drugi etap konkursu na Najmilszego Ucznia i Najmilszą Uczennicę. Była to kolejna edycja tego konkursu w naszym liceum, w którym udział wzięli: Mariola Wydra 1g, Ewa Gałka 1f, Paulina Profic 1d, Weronika Kęsek 1b, Jan Chalota 1b, Piotr Norek 1e, Basia Trybala 1e. Do drugiego etapu zakwalifikowało się pięciu uczniów : Weronika Kęsek 1b, Jan Chalota 1b, Piotr Norek 1e, Ewa Gałka 1f i Mariola Wydra 1g.

Konkurencja była na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy kandydaci bardzo solidnie przygotowali się do zadań. Mogliśmy usłyszeć piosenki w językach obcych, oraz obejrzeć skecze, które przygotowali uczestnicy. W konkursie poza wykonaniem zadań przez uczestników, oceniane było również zaangażowanie klasy uczestnika.

Decyzją jury Najmilszą Uczennicą została Weronika Kęsek z klasy 1b a Najmilszym Uczniem-Piotr Norek z klasy 1b. Decyzją widzów, Nagrodę Publiczności otrzymał również Piotr Norek 1e. Mamy nadzieje, że dla wszystkich uczestników było to wspaniałe doświadczenie i przygoda. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!