Eksperymenty dla najmłodszych

7 czerwca w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć uczniów klasy 2b Szkoły Podstawowej Nr 3 w Myślenicach. Dzieci mogły zobaczyć doświadczenia z fizyki i chemii przeprowadzone przez Pana Dyrektora Jacka Ślósarza i Pana Zbigniewa Murzyna. Mali podopieczni pod czujnym okiem nauczycieli i uczniów klasy 2C mogli sami przeprowadzać wybrane doświadczenia. Mieli również możliwość wykorzystania projektów uczniów klasy 1a przygotowanymi w ramach konkursu „Eksperyment Łańcuchowy”. Na zakończenie odbyło się spotkanie z karaluchami, pająkami i jaszczurkami, które zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Nasi dużo młodsi koledzy opuścili szkołę bardzo zadowoleni twierdząc, że wszystko było super. Możemy powiedzieć tylko jedno: Zapraszamy za rok.