SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 10.11.2017r .w ramach Ligi Szkolnej zakończył się Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego  dziewcząt i chłopców, który był skierowany do młodzieży Naszej szkoły.  Brało w nim udział 16 zawodników.Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników  oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się zawodniczka: Anna Nawara z kl.3F,

a w następnej kolejności  Aleksandra Kotarba kl.2E i Barbara Lis kl.IB

W kategorii chłopców zwyciężył : Grzegorz Mirek z klasy 2A,

drugie miejsce zajął Mikołaj Orawieckl.3F a trzecie Maciej Urbański kl.3D

Zawodnicy z dwóch pierwszych miejsc awansowali do Drużynowej Licealiady Mistrzostw Powiatu  w Tenisie Stołowym, która odbędzie się 22.11.2017 w ZS w Dobczycach.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

mgr Maria Rusek