Drodzy nauczyciele oraz uczniowie!

Chcemy Was serdecznie zaprosić do udziału w akcji fundacji DKMS ,,Komórkomania”, która w tym roku odbędzie się 18 kwietnia w auli szkolnej w godzinach 10-14.00. Będziemy rejestrować dawców szpiku kostnego poprzez pobranie wymazu z błony śluzowej policzka. Następnie zostaniecie wpisani do bazy danych, a gdy znajdzie się ktoś, komu możecie pomóc fundacja wszystkim się zajmie. Jeśli Wasz genetyczny bliźniak będzie potrzebował pomocy, szpik zostanie od Was pobrany z krwi lub kości biodrowej. Proces ten nie trwa długo, a może uratować czyjeś życie. Abyście mogli wziąć udział musicie mieć ukończone 18 lat. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej DKMS.Pomożesz? Bo możesz. MASZ TO W GENACH!

Wolontariusze Klubu Ośmiu.