Licealiada w Narciarstwie Alpejskim

17.03.2014 Odbyła się Licealiada w Narciarstwie Alpejskim. Zawody miały miejsce w Kluszkowcach. Narciarze konkurowali o miano najlepszych w województwie. ZSO był reprezentowany przez 6 zawodników :
Trybała Anna 1h,
Bierówka Sylwia 2f,
Burkat Angelika 3e,
Nieć Jakub 1h,
Wygona Damian 2b,
Mleczek Jakub 2e.

Zawody z powodu kiepskich warunków atmosferycznych ograniczono do jednego zjazdu.
Najwyższą lokatę wśród naszych narciarzy zajęła Angelika Burkat – 5 miejsce! Warto wspomnieć, że Angelika zeszłoroczną imprezę zakończyła również na 5 pozycji. Kolejne dwie reprezentantki szkoły ukończyły rywalizację na 30. i 32. miejscu – były to odpowiednio Sylwia Bierówka oraz Anna Trybała. Wśród panów Jakub Mleczek był 34, a Damian Wygona 43. Jakub Nieć niestety wypadł z trasy.
Warto wspomnieć również o wielkich nieobecnych, a mianowicie o Mateuszu Najderze i Piotrze Oramusie z 3f, którzy tego samego dnia uczestniczyli w Olimpiadze Młodzieży w Zakopanem. Piotr zajął 7 miejsce, a Mateusz został Mistrzem Polski Juniorów!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.