Capoeira w „Kościuszce”

W piątek 21.03 2014 r. ( pierwszy „Dzień Wiosny”- „Dzień Wagarowicza”) mieliśmy przyjemność gościć adeptów Capoeira – brazylijskiej sztuki walki, z elementami tańca i akrobatyki. Uczniowie wybranych klas, w ramach zajęć WF, mieli okazję uczestniczyć zarówno w pokazie, jak i w lekcji otwartej tej egzotycznej dyscypliny.
Jeżeli nie było Ci dane brać udziału w zajęciach to nic straconego! Już dzisiaj Capoeira zawitała także do naszych, rodzimych Myślenic. Treningi odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 17.30 w hali Towarzystwa Gimnastycznego Sokół. Zajęcia prowadzą uczniowie brazylijskiego mistrza mestre Nem, zrzeszeni w największej i najstarszej w Polsce (oraz jednej z najbardziej renomowanych na świecie) szkole Capoeira – Grupo de Capoeira Camangula.
Więcej informacji pod numerem tel. 509675737
e-mail: maliado-capoeira-nh@wp.pl