Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej Chłopców

Komunikat końcowy
Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej Chłopców

Termin: 12.12.2013r.
Miejsce: Hala Sportowa przy ZS im. A. Średniawskiego
Uczestnicy: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego
1. Zespół Szkół w Dobczycach
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach
3. Zespól Szkół im. A. Średniawskiego
4. Zespól Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Myślenicach
Sędzia główny zawodów: Marcin Cag

Czytaj dalej Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej Chłopców

Powiatowa Licealiada Grup Tanecznych „Cheerleaders”

Powiatowa Licealiada Grup Tanecznych „Cheerleaders”
Myślenice 12.12.2013r.

Miejsce: Hala sportowa ZS im. A. Średniawskiego
Sędzia główny: Anna Simsak , Katarzyna Minor
Uczestnicy:
1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach

Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach

Czytaj dalej Powiatowa Licealiada Grup Tanecznych „Cheerleaders”

Powiatowa Licealiada W Piłce Koszykowej Dziewcząt

Termin: 10.12.2013r.
Miejsce: Hala Sportowa przy ZS im. A. Średniawskiego
Uczestnicy: uczennice szkół ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego:

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w
Myślenicach
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach
3. Zespól Szkół im. A. Średniawskiego
4. Zespól Szkół Techniczno Ekonomicznych w Myślenicach

Sędzia główny zawodów: Katarzyna Homoncik

Czytaj dalej Powiatowa Licealiada W Piłce Koszykowej Dziewcząt

Turniej Tenisa Stołowego imienia Aleksandra Ruska

W piątek 29go listopada w Gimnazjum nr.3 w Myślenicach odbył się turniej Tenisa Stołowego imienia Aleksandra Ruska. Nasza szkoła reprezentowana była przez 6 zawodników ,w których skład wchodzili: Daria Kaczorowska IIc, Klaudia Hołuj IIc, Anna Nowak IIa, Tomasz Bajer IIa, Adrian Bodziony IIa oraz Norbert Bodziony Ib. Należy zwrócić uwagę, że turniej był bardzo mocno obsadzony przez zawodników grających na codzień w UKS Zarabie. Pomimo silnej konkurencji Darii Kaczorowskiej z klasy IIc udało sie dotrzeć do finału gdzie niestety nie sprostała przeciwniczce i ostatecznie zajęła 2 miejsce.

Czytaj dalej Turniej Tenisa Stołowego imienia Aleksandra Ruska

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców
Termin: 21.11.2013r.
Miejsce: Hala sportowa Gimnazjum w Dobczycach
Uczestnicy: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego
1. Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach
2. Zespołu Szkół Techniczno Ekonomicznych w Myślenicach
3. Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach
4. Zespołu Szkól w Dobczycach
5. Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu
6. Zespołu Szkół im A. Średniawskiego
Sędzia główny zawodów: Stanisław Kudas

Czytaj dalej Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców

II Miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dnia 12.11.2013r. w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Dobczycach odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju wzięło udział 5 szkół:
1. Zespół szkół Ogólnokształcących w Myślenicach
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
3. Zespół Szkół w Dobczycach
4. Zespół Szkół Techniczno Ekonomicznych w Myślenicach
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach

Czytaj dalej II Miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Zawody Strzeleckie

Dnia 9 listopada na Strzelnicy sportowej w Myślenicach na Zarabiu odbyły się 10. z kolei Zawody Strzeleckie upamiętniające 95. rocznicę odzyskania niepodległości. Uczestnicy mieli za zadanie ukazać swoje możliwości strzelając z kbks u na odległość 50 m. Reprezentanci naszej szkoły uzyskali w kategorii zespołowej drugie miejsce, a zarazem drugie miejsce w kategorii indywidualnej dziewcząt uzyskała Kornelia Mielecka.

Czytaj dalej Zawody Strzeleckie

Licealiada Szachowa

06.XI.2013 odbyła się Licealiada szachowa w Szkole P. Osińskich.
ZSO w Myślenicach reprezentowany był przez : Karolinę Opydo 1c, Alicję Sobieraj 1c, Marcina Chmiela 2b, Michała Wilka 2b, Marcina Lisa 2b, Adriana Bodziony 2a, Norberta Bodziony 1b, Jakuba Walasa 1b, Jana Tatka 1f.
Reprezentanci szkoły pokazali się doskonale na tle innych szkół zajmując zarówno w kategorii męskiej jak i żeńskiej miejsca na podium.
1 miejsce ex ćquo wśród chłopców Marcin Chmiel i Michał Wilk.
W aktegorii dziewcząt 2 miejsce dla Karoliny Opydo i 3 pozycja wywalczona przez Alicję Sobieraj.
Miejsca na podium gwarantują uczestnikom udział w Licealiadzie na szczeblu wojewódzkim.

Czytaj dalej Licealiada Szachowa

II Miejsce Naszej Sztafety Biegowej

Komitet Organizacyjny XXXI Sztafety Szlakiem Walk Partyzanckich AK i B Ch zaprosił naszą szkołę do udziału w biegu sztafetowym na trasie Wiśniowa-Dobczyce (14 km), który odbył się dnia 18.09.2013.
Założeniem tej imprezy było nie tylko współzawodnictwo sportowe, ale także upamiętnienie pacyfikacji Wiśniowej i Lipnika. Była to żywa lekcja historii o wydźwięku patriotyczno-wychowawczym , która przybliżyła młodym ludziom wydarzenia, jakie miały miejsce przed laty oraz pozwoliła patrzeć na teraźniejszość w kontekście przeszłych wydarzeń.

Czytaj dalej II Miejsce Naszej Sztafety Biegowej