Powrót na początek strony |
BIOLOGIA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA OLIMPIADY | NAUCZYCIEL |
1 | Anna Domanus | 2004/2005 | finalistka etapu regionalnego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Grażyna Kucharczyk |
2 | Ewelina Jankoś | 2004/2005 | finalistka etapu regionalnego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Grażyna Kucharczyk |
3 | Barbara Kaleta | 2004/2005 | finalistka etapu regionalnego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Małgorzata Twardowska |
4 | Katarzyna Pilch | 2004/2005 2005/2006 | wyróżnienie pracy badawczej na etapie okręgowym - finalistka | Olimpiada Biologiczna | Małgorzata Twardowska |
5 | Paulina Szymska | 2005/2006 | finalistka II stopnia - etap okręgowy | Olimpiada Biologiczna | Małgorzata Twardowska |
6 | Barbara Górka | 2005/2006 | finalistka wojewódzkiego etapu OWE | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Grażyna Kucharczyk |
7 | Agnieszka Wójcik | 2005/2006 | finalista wojewódzkiego etapu OWE | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Grażyna Kucharczyk |
8 | Jan Socha | 2005/2006 | finalista wojewódzkiego etapu OWE | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Grażyna Łętocha |
9 | Joanna Piwowarska | 2006/2007 | finalistka wojewódzkiego etapu OWE | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Małgorzata Twardowska |
10 | Barbara Górka | 2006/2007 | finalistka wojewódzkiego etapu OWE | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Grażyna Kucharczyk |
11 | Beata Kędzior | 2006/2007 | III miejsce etapu wojewódzkiego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Małgorzata Twardowska |
12 | Beata Kędzior | 2006/2007 | finalistka etapu centralnego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Małgorzata Twardowska |
13 | Anna Misztal | 2006/2007 2007/2008 | finalistka etapu okregowego | Olimpiada Biologiczna | Grażyna Kucharczyk |
14 | Jan Socha | 2006/2007 2007/2008 | finalista etapu okręgowego | Olimpiada Biologiczna | Grażyna Łętocha |
15 | Magdalena Ambroży | 2006/2007 2007/2008 | finalistka etapu okregowego | Olimpiada Biologiczna | Grażyna Kucharczyk |
16 | Marta Olesek | 2007/2008 | finalistka etapu wojewódzkiego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Małgorzata Twardowska |
17 | Beata Kędzior | 2007/2008 | finalistka etapu wojewódzkiego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Małgorzata Twardowska |
18 | Barbara Górka | 2007/2008 | finalistka etapu wojewódzkiego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Grażyna Kucharczyk |
19 | Joanna Piwowarska | 2008/2009 | finalistka etapu centralnego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | Małgorzata Twardowska |
20 | Olga Konopka, Katarzyna Pawlik, Katarzyna Wójtowicz | 2009/2010 | finalistki etapu okręgowego | Olimpiada Biologiczna | Grażyna Łętocha |
21 | O.Konopka, M.Wójtowicz K.Pawlik, J.Fornalik | 2010/2011 | finalistki etapu okręgowego | Olimpiada Biologiczna | G.Łętocha |
22 | Katarzyna Ochender | 2010/2011 | finalistka etapu wojewódzkiego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | G.Łętocha |
23 | Krzysztof Morajka , Ewelina Mleczek | 2010/2011 | udział w etapie wojewódzkim | Olimpiada Biologiczna | G.Kucharczyk |
24 | Kamil Wiejaczka | 2010/2011 | III m w etapie wojewódzkim, finalista etapu centralnego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | G.Kucharczyk |
25 | Wiktor Ostrowski | 2010/2011 | IV m -w etapie wojewódzkm, finalista etapu centralnego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | M.Twardowska |
26 | Agnieszka Suder | 2011/2012 | finalistka etapu wojewódzkiego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | M.Twardowska |
27 | Izabela Smok | 2011/2012 | finalistka etapu wojewódzkiego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | G.Łętocha |
28 | Justyna Cież | 2011/2012 | finalistka etapu okręgowego- wyróżnienie pracy badawczej | XLI Olimpiada Biologiczna | M. Twardowska |
29 | Agnieszka Suder, Edyta Szczypka, Kamila Prokocka | 2012/13 | finalistki etapu okręgowego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | M.Twardowska, G.Kucharczyk |
30 | Agnieszka Suder, Daria Kaczorowska | 2013/14 | finalistki etapu okręgowego | Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | M.Twardowska, G.Kucharczyk |
31 | Edyta Szczypka | 2013/14 | finalistka etapu okręgowego- wyróżnienie pracy badawczej | XLIII Olimpiada Biologiczna | M.Twardowska |
32 | Alicja Sobieraj | 2013/14 | III miejsce w etapie wojewódzkim, finalistka etapu centralnego | XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | M.Twardowska |
33 | Klaudia Gogól | 2014/2015 | udział w etapie wojewódzkim | Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności | G. Łętocha |
34 | Alicja Sobieraj | 2014/2015 | udział w etapie wojewódzkim | Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności | G. Łętocha |
35 | Katarzyna Wróbel | 2014/2015 | finalistka etapu okręgowego | XLIV Olimpiada Biologiczna | M. Twardowska |
36 | Alicja Sobieraj | 2014/2015 | finalistka etapu centralnego | XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | G.Kucharczyk |
37 | Klaudia Gogól | 2014/ 2015 | finalistka etapu centralnego | XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | G. Łętocha |
38 | Jan Ciapraga | 2015/ 2016 | laureat zawodów okręgowych | XLV Olimpiada Biologiczna | M. Twardowska |
39 | Alicja Sobieraj | 2015/ 2016 | VIII miejsce w etapie centralnym | XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | G. Kucharczyk |
40 | Piotr Windak | 2015/ 2016 | finalista etapu centralnego | XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | G. Łętocha |
41 | Barbara Paździor | 2015/ 2016 | finalistka etapu okręgowego | XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | M. Twardowska |
42 | Klaudia Druzgała | 2016/ 2017 | udział w etapie wojewódzkim | XXI Olimpiady o Żywieniu i Żywności | G. Łętocha |
43 | Barbara Paździor | 2016/ 2017 | udział w etapie wojewódzkim | udział w etapie wojewódzkim | M. Twardowska |
44 | Maciej Klecha | 2016/ 2017 | ………………….. | XLVI Olimpiada Biologiczna | G. Łętocha |
45 | Krzysztof Mazur, Marek Starowicz | 2017/2018 | udział w etapie wojewódzkim | XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | G. Kucharczyk |
46 | Kacper Góra, Dawid Wykrętowicz | 2017/2018 | udział w etapie wojewódzkim | XXII Olimpiada o Żywieniu i Żywności | M. Twardowska |
47 | Maciej Klecha | 2017/2018 | udział w etapie wojewódzkim | XLVII Olimpiady Biologicznej | G. Kucharczyk |
Powrót na początek strony |
FIZYKA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA OLIMPIADY | NAUCZYCIEL |
1 | Bartłomiej Rakoczy | 2005/2006 | etap wojewódzki | Olimpiada Fizyczna | Jacek Ślósarz |
2 | Łukasz Suder | 2005/2006 | etap wojewódzki | Olimpiada Fizyczna | Jacek Ślósarz |
3 | Paulina Hołuj | 2007/2008 | laureatka II stopnia | Ogólnopolska Olimpiada "O diamentowy indeks AGH" | Agnieszka Proszek |
4 | Michał Lenart | 2008/2009 | wyróżnienie | Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH | Janina Śliwa |
5 | Jakub Pawlak | 2008/2009 | II etap | Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH | Agnieszka Proszek |
6 | Michał Lenart | 2009/2010 | finalista | Ogólnopolska Olimpiada "O diamentowy indeks AGH" | Janina Śliwa |
7 | Artur Gędłek, ,Bartłomiej Żądło,Daniel Skałka, Wojciech Pieściak ,Mariusz Marzec | 2010/2011 | udział w etapie wojewódzkim | Olimpiada o diamentowy indeks AGH - fizyka | Agnieszka Proszek |
8 | Janusz Tomasik | 2011/2012 | finalista | Ogólnopolska Olimpiada "O diamentowy indeks AGH" | Agnieszka Proszek |
9 | Amadeusz Filipek | 2011/2012 | laureat III stopnia | Ogólnopolska Olimpiada "O diamentowy indeks AGH" | Agnieszka Proszek |
10 | Mateusz Smoleń | 2014/2015 | finalsta | 64. Centralna Olimpiada Fizyczna | Jacek Ślósarz |
11 | Mateusz Smoleń | 2014/2015 | laureat III stopnia | Ogólnopolskia Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH | Jacek Ślósarz |
12 | Michał Zbrożek | 2015/2016 | laureat III stopnia | Ogólnopolskia Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH | Agnieszka Proszek |
13 | Michał Dybczak | 2015/2016 | finalista | Ogólnopolskia Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH | Agnieszka Proszek |
14 | Kacper Kaperek | 2017/18 | finalista | Ogólnopolskia Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH | Agnieszka Proszek |
12 | Tomasz Krawczyk | 2013/2014 | finalista III etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
13 | Adranna Zajda | 2014/2015 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
14 | Angelika Ożóg | 2014/2015 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
15 | Aleksandra Kotarba | 2016/2017 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
16 | Karolina Jania | 2016/2017 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
17 | Milena Paniak | 2016/2017 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
18 | Adranna Zajda | 2016/2017 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
Powrót na początek strony |
GEOGRAFIA |
1 | Piotr Biela | 2004/2005 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | Izabela Rokosz-Kowalska |
2 | Monika Nieckula | 2004/2005 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | Izabela Rokosz-Kowalska |
3 | Katarzyna Grabowska | 2005/2006 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | Izabela Rokosz-Kowalska |
4 | Monika Pachacz | 2005/2006 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | Izabela Rokosz-Kowalska |
5 | Ewa Tondera | 2007/2008 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | Izabela Rokosz-Kowalska |
6 | Jacek Suder | 2008/2009 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna Nautologiczna | Izabela Rokosz-Kowalska |
7 | Anna Hodurek | 2008/2009 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | Izabela Rokosz-Kowalska |
8 | Jacek Suder | 2009/2010 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna | Izabela Rokosz-Kowalska |
9 | Gabriela Podmokły | 2010/2011 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
10 | Gabriela Podmokły | 2011/2012 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
11 | Anna Górecka | 2013/2014 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
12 | Tomasz Krawczyk | 2013/2014 | finalista III etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
13 | Adranna Zajda | 2014/2015 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
14 | Angelika Ożóg | 2014/2015 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
15 | Aleksandra Kotarba | 2016/2017 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
16 | Karolina Jania | 2016/2017 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
17 | Milena Paniak | 2016/2017 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
18 | Adranna Zajda | 2016/2017 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
19 | Konrad Pilch | 2017/2018 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Dariusz Dyląg |
20 | Michał Dziadkowiec | 2017/2018 | uczestnik II etapu | Olimpiada Geograficzna | Izabela Rokosz-Kowalska |
Powrót na początek strony |
HISTORIA I WOS |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA OLIMPIADY | NAUCZYCIEL |
1 | Dominik Oliwa | 2003/2004 | laureat Olimpiady Historycznej, eliminacje okręgowe | Olimpiada Historyczna | Irena Bidzińska |
2 | Zbigniew Dura | 2004/2005 | etap okręgowy | Parlamentaryzm polski | Zdzisław Bajor |
3 | Magdalena Lenart | 2006/2007 | etap okręgowy | Parlamentaryzm polski | Zdzisław Bajor |
4 | Anna Biel | 2006/2007 | etap okręgowy | Parlamentaryzm polski | Zdzisław Bajor |
5 | Marcel Wandas | 2007/2008 | etap okręgowy | Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej | Sylwia Faracik |
6 | Mateusz Łabuz | 2007/2008 | finalistka eliminacji okręgowych | Olimpiada Historyczna | Irena Bidzińska |
7 | Angelika Gwóźdź | 2007/2008 | finalistka eliminacji okręgowych | Olimpiada Historyczna"Losy Polaków na Wschodzie" | Irena Bidzińska |
8 | Anna Biel | 2008/2009 | etap okręgowy | Olimpiada Historyczna | Zdzisław Bajor |
9 | Magdalena Lenart | 2008/2009 | etap okręgowy | Olimpiada Historyczna | Zdzisław Bajor |
10 | Dominika Sroka | 2009/2010 | udział w etapie okręgowym | Olimpiada Historyczna | Zdzisław Bajor |
11 | Anna Wróbel | 2009/2010 | udział w etapie okręgowym | Olimpiada Historyczna | Zdzisław Bajor |
12 | Kamil Kania | 2009/2010 | V miejsce | Polska Piastowska | Zdzisław Bajor |
13 | Dominik Górka | 2010/2011 | finalista etapu centralnego | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Zdzisław Bajor |
14 | Janusz Tomasik | 2011/2012 | etap wojewódzki | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Sylwia Faracik |
15 | Adrian Nowak | 2012/13 | finalista | Ogólnopolskiej Olimpiady o Państwie i Prawie | Sylwia Faracik |
16 | Piotr Kania | 2012/2013 | etap okręgowy | Ogólnopolskiej Olimpiady o Państwie i Prawie | Sylwia Faracik |
17 | Piotr Kania | 2012/2013 | etap okręgowy | Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Świecie Współczesnym | Sylwia Faracik |
18 | Dawid Golik | 2013/2014 | finalista etapu rejonowego, uczestnik etapu centralnego | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Beata Strzelec |
19 | Karolina Suruło | 2015/2016 | uczestnik etapu okręgowego | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Beata Strzelec |
20 | Piotr Windak | 2015/2016 | uczestnik etapu okręgowego | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Sylwia Faracik |
21 | Sebastian Stefańczyk | 2015/2016 | uczestnik etapu okręgowego | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Beata Strzelec |
22 | Tomasz Kisiel | 2015/2016 | finalista etapu rejonowego, uczestnik etapu centralnego | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Beata Strzelec |
23 | Piotr Windak | 2015/2016 | Etap okręgowy | Olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym | Sylwia Faracik |
24 | Natalia Bochnia | 2015/2016 | Etap okręgowy | Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie | Sylwia Faracik |
25 | Katarzyna Wróbel | 2015/2016 | Etap okręgowy | Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie | Sylwia Faracik |
26 | Sebastian Stefańczyk | 2015/2016 | Etap okręgowy | Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie | Sylwia Faracik |
27 | Adrian Burtan | 2015/2016 | Etap okręgowy | Olimpiada Historyczna | JoannaKazanecka |
28 | Krzysztof Sroka | 2016/2017 | Etap okręgowy | Olimpiada Historyczna | Beata Strzelec |
29 | Tomasz Kisiel | 2016/2017 | Laureat- I miejsce | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Beata Strzelec |
30 | Karolina Suruło | 2016/2017 | Etap okręgowy | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Beata Strzelec |
Powrót na początek strony |
JĘZYK POLSKI |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA OLIMPIADY | NAUCZYCIEL |
1 | Weronika Skóra | 2004/2005 | udział w etapie centralnym - etap pisemny | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Anna Ślósarz |
2 | Natalia Łabuz | 2005/2006 | udział w etapie centralnym - etap pisemny | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Anna Ślósarz, Katarzyna Dziadek |
3 | Katarzyna Opydo | 2006/2007 | finalistka etapu wojewódzkiego | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Anna Ślósarz, Katarzyna Dziadek |
4 | Anna Góralik | 2007/2008 | udział w etapie wojewódzkim - etap pisemny | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Katarzyna Dziadek |
5 | P Derewecka | 2008/2009 |   | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Iwona Dobrzyńska-Bicz |
6 | Barbara Cyrek | 2009/2010 | II etap pisemny | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Elżbieta Matlak-Tryka |
7 | Katarzyna Leszczyńska | 2009/2010 | II etap pisemny i ustny | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego |   |
8 | Katarzyna Sułowska, Anna Gruszowska, Joanna Maciejczyk, Anna Wróbel | 2010/2011 | udział w etapie wojewódzkim | Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | A.Dobrzyńska - Bicz |
9 | Karolina Ochender | 2011/2012 | eliminacje okręgowe - etap pisemny i ustny | XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Anna Dobrzyńska-Bicz |
Powrót na początek strony |
MATEMATYKA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA OLIMPIADY | NAUCZYCIEL |
1 | Zdzisław Burda | 1982/1983 | finalista | Olimpiada Matematyczna | Wiesław Mnichowski |
2 | Jan Bała | 1984/1985 | finalista | Olimpiada Matematyczna | Zofia Jaros |
3 | Michał Porosło | 2003/2004 | udział w etapie wojewódzkim | Olimpiada Matematyczna | Marzena Polewka |
4 | Axel Jach | 2006/2007 | udział w etapie wojewódzkim | Olimpiada Matematyczna | Marzena Polewka |
5 | Paweł Suder | 2008/2009 | Laureat II stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Teresa Pietrzyk |
6 | Damian Kudas | 2008/2009 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Renata Radoń |
7 | Damian Kudas | 2009/2010 | Laureat I stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Renata Radoń |
8 | Kinga Węgrecka | 2010/2011 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Renata Radoń |
9 | Marek Szlachetka | 2010/2011 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Renata Radoń |
10 | Michał Suder | 2011/2012 | Laureat II stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
11 | Janusz Tomasik | 2011/2012 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
12 | Amadeusz Filipek | 2011/2012 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
13 | Janusz Węgrzyn | 2011/2012 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
14 | Piotr Dybeł | 2011/2012 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
15 | Piotr Dybeł | 2012/2013 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
16 | Sebastian Brandys | 2012/2013 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
17 | Szczepan Łapa | 2013/2014 | laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Renata Radoń |
18 | Mateusz Smoleń | 2013/2014 | laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
19 | Mateusz Żaba | 2013/2014 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Renata Radoń |
20 | Mateusz Smoleń | 2014/2015 | udział w etapie wojewódzkim | Olimpiada Matematyczna | Marzena Polewka |
21 | Monika Ciaputa | 2014/2015 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
22 | Marcin Lis | 2014/2015 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
23 | Mateusz Smoleń | 2014/2015 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
24 | Paweł Talaga | 2014/2015 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
25 | Michał Wilk | 2014/2015 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
26 | Jan Malina | 2014/2015 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
27 | Arkadiusz Olesek | 2014/2015 | finalista | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
28 | Jan Malina | 2014/2015 | Laureat II stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Marzena Polewka |
29 | Natalia Brandys | 2014/2015 | Półfinalistka | XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Katarzyna Wysocka |
30 | Paweł Gędłek | 2015/2016 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
31 | Ewa Hechsman | 2015/2016 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
32 | Paweł Gędłek | 2015/2016 | Laureat I stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Marzena Polewka |
33 | Michał Piwowarczyk | 2015/2016 | Laureat II stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Teresa Pietrzyk |
34 | Natalia Brandys | 2015/2016 | Półfinalistka | XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Marzena Polewka |
35 | Marcin Mazurek | 2015/2016 | Półfinalista | XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Marzena Polewka |
36 | Piotr Garbień | 2016/2017 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
37 | Piotr Bobeł | 2016/2017 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
38 | Piotr Garbień | 2016/2017 | Laureat etapu okręgowego | I Olimpiada Statystyczna | Marzena Polewka |
39 | Marcin Mazurek | 2016/2017 | uczestnik etapu okręgowego | I Olimpiada Statystyczna | Marzena Polewka |
40 | Łukasz Bała | 2016/2017 | uczestnik etapu okręgowego | I Olimpiada Statystyczna | Marzena Polewka |
41 | Aleksandra Uryga | 2016/2017 | półfinalistka | XV Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Marzena Polewka |
42 | Piotr Bobeł | 2017/2018 | udział w etapie wojewódzkim | LXIX Olimpiada Matematyczna | Marzena Polewka |
43 | Piotr Bobeł | 2017/2018 | Laureat I stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
44 | Sebastian Maślak | 2017/2018 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
45 | Ignacy Buczek | 2017/2018 | Laureat III stopnia | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
46 | Izabela Czarnota | 2017/2018 | Finalistka | Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH" | Marzena Polewka |
Powrót na początek strony |
RELIGIA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA OLIMPIADY | NAUCZYCIEL |
1 | Magdalena Lenart | 2006/2007 | VI miejsce - rejon (etap diecezjalny) | Olimpiada Teologii Katolickiej | Teresa Słonina |
2 | Magdalena Lenart | 2007/2008 | IV miejsce - rejon | Olimpiada Teologii Katolickiej | Teresa Słonina |
3 | Karolina Szlachetka | 2007/2008 | VII miejsce etap wojewódzki | Olimpiada Wiedzy Biblijnej | Marian Pietraszko |
4 | Jacek Suder | 2008/2009 | etap diecezjalny | Olimpoada Wiedzy Biblijnej | Marian Pietraszko |
5 | Magdalena Lenart | 2008/2009 | VI miejsce - rejon (etap diecezjalny) | Olimpiada Teologii Katolickiej | Teresa Słonina |
6 | Szymon Cieżak | 2010/2011 | udział w etapie diecezjalnym | Olimpiada Teologi Katolickiej | Ks. Z. Sala |
7 | Grzegorz Mirek | 2017/2018 | I miejsce - etap diecezjalny | Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe | s. Agnieszka Bielińska |
8 | Grzegorz Mirek | 2017/2018 | Finalista | Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe | s. Agnieszka Bielińska |
9 | Milena Paniak | 2017/2018 | Udział w II etapie - diecezjalnym | Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe | s. Agnieszka Bielińska |
Powrót na początek strony |
BIOLOGIA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Karol Miąsko | 2006/2007 | II miejsce | Konkurs "Mój las" | Małgorzata Twardowska |
2 | Karolina Chmiel | 2006/2007 | III miejsce | Konkurs "Mój las" | Grażyna Łętocha |
3 | Ilona Jamka | 2006/2007 | I miejsce za prezentację | Powiatowa Sesja Ekologiczna "Ochrona bioróżnorodności…" | Małgorzata Twardowska |
4 | Joanna Piwowarska | 2006/2007 | I miejsce za prezentację | Powiatowa Sesja Ekologiczna "Ochrona bioróżnorodności…" | Małgorzata Twardowska |
5 | Grażyna Woźnica | 2006/2007 | I miejsce za plakat | Powiatowa Sesja Ekologiczna ( w Sułkowicach) | Małgorzata Twardowska |
6 | Marta Olesek | 2006/2007 | I miejsce za plakat | Powiatowa Sesja Ekologiczna ( w Sułkowicach) | Małgorzata Twardowska |
7 | Beata Kędzior | 2006/2007 | III miejsce - test | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Małgorzata Twardowska |
8 | Barbara Górka | 2006/2007 | I miejsce - test | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Grażyna Kucharczyk |
9 | Karolina Chorabik | 2006/2007 | III miejsce za prezentację | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Grażyna Kucharczyk |
10 | Mateusz Pilch | 2006/2007 | III miejsce za prezentację | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Grażyna Kucharczyk |
11 | Agnieszka Stopkiewicz | 2007/2008 | I miejsce | Konkurs "Mój las" | Grażyna Łętocha |
12 | Marzena Kaperek | 2007/2008 | I miejsce | Powiatowa Sesja Ekologiczna "Bez wody nie ma życia" | Małgorzata Twardowska, Zbigniew Murzyn |
13 | Bernadetta Szafraniec | 2007/2008 | I miejsce | Powiatowa Sesja Ekologiczna "Bez wody nie ma życia" | Małgorzata Twardowska, Zbigniew Murzyn |
14 | Anna Woźniak | 2007/2008 | I miejsce | Powiatowa Sesja Ekologiczna "Bez wody nie ma życia" | Małgorzata Twardowska, Zbigniew Murzyn |
15 | Maja Świętalska, Ewelina Mleczek, Kamil Wiejaczka, Szymon Owczarkiewicz | 2009/2010 | I miejsce wyróżnienie pracy multimedialnej | Konkurs ekologiczny powiatowy | Grażyna Kucharczyk |
16 | K.Wiejaczka Sz.Owczarkiewicz, K.Kusiak,m.Świętalska | 2010/2011 | I m w etapie powiatowym | Konkurs Powiatowy Ekologiczny- j.angielski | G.Kucharczyk |
17 | B.Drabik, K.Ulman | 2010/2011 | II m w etapie powiatowym | Konkurs Ekologiczny | G.Kucharczyk |
18 | Justyna Cież, Alicja Piwowarska , Gabriela Woźnica | 2010/2011 | I m w etapie powiatowym | Konkurs Ekologiczny Energia | M.Twardowska |
19 | Justyna Cież | 2010/2011 | III m w etapie okregowym i wyróżnienie w etapie centralnym | Konkurs Ogólnopolski " Mój Las " XXIV edycja | M.Twardowska |
20 | Edyta Szczypka | 2011/2012 | II miejsce | Konkurs "Mój las" | M. Twardowska |
21 | Agnieszka Suder | 2011/2012 | III miejsce | Konkurs "Mój las" | M. Twardowska |
22 | Agnieszka Suder | 2012/2013 | III miejsce | Konkurs "Mój las" | M. Twardowska |
23 | Bartłomiej Pacułt | 2013/2014 | II miejsce | Konkurs "Mój las" | M. Twardowska |
24 | Mateusz Kipek i Grzegorz Kozak | 2014/2015 | I miejsce | Powiatowy Konkurs Ekologiczny w j. angielskim dla szkół ponadgimnazjalnych (w ZSTE) | G. Kucharczyk |
25 | Aleksandra Gradek i Dominik Prośniak | 2015/2016 | II miejsce | Powiatowy Konkurs Ekologiczny w j. angielskim dla szkół ponadgimnazjalnych (w ZSTE) | G. Kucharczyk |
26 | Julia Biela, Kacper Góra, Izabela Lenart | 2016/2017 | I miejsce | Powiatowy konkurs : "Ziemia- błękitna planeta…" (Starostwo Powiatowe) | M. Twardowska |
27 | Karolina Halek, Krystian Szafraniec | 2016/2017 | ………. | Konkurs "Mój las" | M.Twardowska |
28 | Monika Rapacz, Dominik Woźniak | 2017/2018 | II miejsce | Powiatowy Konkurs Ekologiczny z Elementami Języka Angielskiego | G. Kucharczyk |
29 | Aleksandra Gradek | 2017/2018 | I miejsce | Test maturalny na XVIII Powiatowej Sesji Biologiczno- chemicznej | G.Kucharczyk |
30 | Przemysław Walas | 2017/ 2018 | II miejsce | Test maturalny na XVIII Powiatowej Sesji Biologiczno- chemicznej | G.Kucharczyk |
31 | Małgorzata Mizera | 2017/2018 | I miejsce- etap wojew. | ogólnopolski konkurs "Mój las" | M.Twardowska |
Powrót na początek strony |
CHEMIA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Barbara Karcz | 2005/2006 | I miejsce | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Zbigniew Murzyn |
2 | Justyna Kurowska | 2005/2006 | I miejsce | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Zbigniew Murzyn |
3 | Agnieszka Wójcik | 2006/2007 | II etap (finałowy) | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
4 | Artur Surówka | 2006/2007 | II etap (finałowy) | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
5 | Jan Socha | 2007/2008 | IV miejsce | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
6 | Marzena Koperek | 2007/2008 | I miejsce | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Zbigniew Murzyn, Małgorzata Twardowska |
7 | Bernadetta Szafraniec | 2007/2008 | I miejsce | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Zbigniew Murzyn, Małgorzata Twardowska |
8 | Anna Woźniak | 2007/2008 | I miejsce | Powiatowa Sesja Ekologiczna | Zbigniew Murzyn, Małgorzata Twardowska |
9 | Paweł Kiszka | 2009/2010 | wyróżnienie | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
10 | Paweł Kiszka | 2010/2011 | wyróżnienie | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
11 | Alicja Piwowarska | 2011/2012 | II etap (finałowy) | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
12 | Alicja Malisz | 2011/2012 | II etap (finałowy) | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
13 | Krzysztof Panuś | 2011/2012 | II etap (finałowy) | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
14 | Edyta Szczypka | 2013/2014 | wyróżnienie | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
15 | Natalia Klakla | 2013/2014 | II etap (finał. | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
16 | Karol Bicz | 2013/2014 | II etap fin. | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
17 | Katarzyna Wróbel | 2013/2014 | II etap fin. | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
18 | Paulina Hodurek | 2013/2014 | II etap fin. | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
19 | Klaudia Brytan | 2013/2014 | II etap fin. | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
20 | Anna Lętocha | 2013/2014 | II etap fin. | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Zbigniew Murzyn |
21 | Alicja Sobieraj | 2014//2015 | II etap | Olimpiada Diament.Indeks Chem. | Irena Majdecka |
22 | Alicja Sobieraj | 2014/2015 | II etap | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
23 | Klaudia Gogól | 2014/2015 | II etap | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
24 | Alicja Sobieraj | 2014/2015 | wyróżnienie | Małopolski Konkurs Wiedzy Chemicznej | Irena Majdecka |
25 | Klaudia Gogól | 2015/2016 | laureatka I stopnia | Olimpiada o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Irena Majdecka |
26 | Alicja Sobieraj | 2015/2016 | Laureatka | Wojew.Konkurs Chemiczny UJ | Irena Majdecka |
27 | Jan Ciapraga | 2015/2016 | II etap | Wojew.Konkurs Wiedzy Chem. | Zbigniew Murzyn |
28 | Ryszard Libucha | 2016/2017 | II etap | Wojew.Konkurs Wiedzy Chem. | Irena Majdecka |
29 | Jan Ciapraga | 2016/2017 | finalista | Wojew.Konkurs Wiedzy Chem. | Zbigniew Murzyn |
30 | Jakub Goławiecki | 2017/2018 | II etap | Wojew.Konkurs Wiedzy Chem. | Irena Majdecka |
31 | Krzysztof Mazur | 2017/2018 | II etap | Wojew.Konkurs Wiedzy Chem. | Irena Majdecka |
Powrót na początek strony |
FIZYKA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Konrad Kołodziejczyk | 2004/2005 | laureat XI Krakowskiego Konkursu Fizycznego | Krakowski Konkurs Fizyczny | Janina Śliwa |
2 | Konrad Kołodziejczyk | 2005/2006 | wyróżnienie | Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" | Janina Śliwa |
3 | Tomasz Zdybeł | 2005/2006 | wyróżnienie | Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" | Janina Śliwa |
4 | Michał Lenart | 2007/2008 | wyróżnienie | Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" | Janina Śliwa |
5 | Michał Lenart | 2007/2008 | laureat | XIV Krakowski Konkurs Fizyczny | Janina Śliwa |
6 | Michał Lenart | 2008/2009 | wyróżnienie | Ogólnopolski konkurs Fizyczny"Lwiatko" | Janina Śliwa |
7 | Artur Stasiak | 2008/2009 | wyróżnienie | Ogólnopolski konkurs Fizyczny"Lwiatko" | Janina Śliwa |
8 | Janusz Tomal | 2010/2011 | II m. w etapie wojewódzkim | Konkurs Fizyki " Fuzja jądrowa " | Agnieszka Proszek |
9 | Jarosław Rylewicz ,Pacek Mateusz | 2010/2011 | III m. w etapie wojewódzkim | Konkurs Fizyki " Fuzja jądrowa " | Anna Baran |
10 | M.Szlachetka, M.Warzecha,K.Jabcoń | 2010/2011 | I m w etapie wojewódzkim | Debata Oxfordzka | Jacek Ślósarz |
11 | Beata Drabik,Krzysztof Morajko | 2010/2011 | finaliści etapu wojewódzkiego | Konkurs projektów naukowych w Małopolsce | Janina Śliwa |
12 | Karol Socha, Marek Szlachetka | 2010/2011 | wyróżnienie w etapie wojewódzkim | Konkurs projekjów naukowych w Małopolsce | Janina Śliwa |
13 | Aleksandra Falkowska | 2011/2012 | laureatka | XVIII Krakowski Konkurs Fizyczny | Agnieszka Proszek |
14 | J. Malczewski, M. Paniak, M. Podsiadło, M. Solarz, D. Widlak | 2016/17 | wyróżnienie | Ogólnopolski konkurs "Eksperyment Łańcuchowy | Agnieszka Proszek |
15 | K. Gatlik, M. Paniak, M. Podsiadło, M. Solarz, D. Widlak | 2017/18 | wyróżnienie | Ogólnopolski konkurs "Eksperyment Łańcuchowy | Agnieszka Proszek |
Powrót na początek strony |
GEOGRAFIA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Marianna Tekieli | 2004/2005 | laureatka etapu regionalnego | Przyjazne Regiony w Sercu Europy | Izabela Rokosz-Kowalska |
2 | Marcin Depta | 2004/2005 | laureat etapu regionalnego | Przyjazne Regiony w Sercu Europy | Izabela Rokosz-Kowalska |
3 | Andrzej Wylegała | 2005/2006 | laureat etapu regionalnego | Przyjazne Regiony w Sercu Europy | Izabela Rokosz-Kowalska |
4 | Małgorzata Murzyn | 2006/2007 | laureatka etapu regionalnego | Przyjazne Regiony w Sercu Europy | Izabela Rokosz-Kowalska |
5 | Monika Cież | 2007/2008 | I miejsce - powiat | Młoda Małopolska | Izabela Rokosz-Kowalska |
6 | Halina Łabędź | 2010/2011 | uczestnik drugiego etapu | Konkurs o diametowy Indeks AGH | Izabela Rokosz-Kowalska |
7 | Jakub Obajtek | 2010/2011 | uczestnik drugiego etapu | Konkurs o diametowy Indeks AGH | Izabela Rokosz-Kowalska |
8 | Gabriela Podmokły | 2011/2012 | uczestnik drugiego etapu | Konkurs o diametowy Indeks AGH | Izabela Rokosz-Kowalska |
Powrót na początek strony |
HISTORIA I WOS |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Monika Jaśkowiec | 2003/2004 | wyróżnienie | Fundacja S. Batorego i Ośrodek Karta | Zdzisław Bajor |
2 | Agnieszka Warmus | 2003/2004 | wyróżnienie | Fundacja S. Batorego i Ośrodek Karta | Zdzisław Bajor |
3 | Michał Wilkosz | 2004/2005 | wyróżnienie | Fundacja S. Batorego i Ośrodek Karta | Zdzisław Bajor |
4 | Karolina Hajdas | 2004/2005 | V miejsce | Polska Piastowska | Zdzisław Bajor |
5 | Emilia Łapa | 2005/2006 | I miejsce - laureat eliminacji wojewódzkich | Moja Ojczyzna w Zjednoczonej Europie XXI w. | Irena Bidzińska |
5 | Karolina Hajdas | 2005/2006 | IV miejsce w finale | Konkurs wiedzy o UJ | Zdzisław Bajor |
6 | Katarzyna Druzgała | 2005/2006 | I miejsce - laureat eliminacji wojewódzkich | Moja Ojczyzna w Zjednoczonej Europie XXI w. | Irena Bidzińska |
6 | Magdalena Kowalczyk | 2006/2007 | I miejsce (indeks) | Konkurs wiedzy o UJ | Sylwia Faracik |
7 | Gabriela Rozwadowska | 2005/2006 | I miejsce - laureat eliminacji wojewódzkich | Moja Ojczyzna w Zjednoczonej Europie XXI w. | Irena Bidzińska |
7 | Joanna Panek | 2006/2007 | 33. miejsce (indeks) | Konkurs wiedzy o UJ | Sylwia Faracik |
8 | Katarzyna Żak | 2005/2006 | I miejsce - laureat eliminacji wojewódzkich | Moja Ojczyzna w Zjednoczonej Europie XXI w. | Irena Bidzińska |
8 | Gabriela Różycka | 2006/2007 | wyróżnienie | I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi" | Joanna Kazanecka |
9 | Karolina Kasprzyk | 2006/2007 | wyróżnienie | I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi" | Joanna Kazanecka |
10 | Jadwiga Mielecka | 2006/2007 | wyróżnienie | I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi" | Joanna Kazanecka |
11 | Beata Stoch | 2006/2007 | wyróżnienie | I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi" | Joanna Kazanecka |
12 | Kamila Bylica | 2006/2007 | wyróżnienie | I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi" | Joanna Kazanecka |
13 | Katarzyna Bednarz | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | "Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w." | Irena Bidzińska |
14 | Katarzyna Druzgała | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w. | Irena Bidzińska |
15 | Katarzyna Grzelka | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w. | Irena Bidzińska |
16 | Katarzyna Kołodziejczyk | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w. | Irena Bidzińska |
17 | Wiktoria Klimas | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w. | Irena Bidzińska |
18 | Katarzyna Kmiecik | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w. | Irena Bidzińska |
19 | Jolanta Kudłacz | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w. | Irena Bidzińska |
20 | Milena Starzec | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w. | Irena Bidzińska |
21 | Gabriela Róg | 2006/2007 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w. | Irena Bidzińska |
22 | Marzena Bieś | 2007/2008 | I miejsce | II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi" | Joanna Kazanecka |
23 | Edyta Pietrzyk | 2007/2008 | I miejsce | II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi" | Joanna Kazanecka |
24 | Dominika Stoszek | 2007/2008 | I miejsce | II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi" | Joanna Kazanecka |
24 | Monika Okrzesik | 2007/2008 | I miejsce | II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi" | Joanna Kazanecka |
25 | Ania Wietrzyk | 2007/2008 | I miejsce | II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi" | Joanna Kazanecka |
26 | Kararzyna Grzelka | 2007/2008 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | "Polska dla Europy i Świata XXIw." | Irena Bidzińska |
27 | Angelika Gwóźdz | 2007/2008 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Polska dla Europy i Świata XXIw. | Irena Bidzińska |
28 | Justyna Pacia | 2007/2008 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Polska dla Europy i Świata XXIw. | Irena Bidzińska |
29 | Magdalena Aichler | 2007/2008 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Polska dla Europy i Świata XXIw. | Irena Bidzińska |
30 | Klaudia Hodurek | 2007/2008 | I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich | Polska dla Europy i Świata XXIw. | Irena Bidzińska |
31 | Monika Okrzesik | 2008/2009 | III miejsce | IX Ogólnopolski Konkurs Polska Piastw | Joanna Kazanecka |
32 | Monika Okrzesik | 2009/2010 | II miejsce | XIII Konkurs wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim | Joanna Kazanecka |
33 | Ewa Tondera | 2007/2008 | wyróżnienie | II Międzynarodowy Konkurs Historyczny Śląskie Zamki i Pałace | Irena Bidzińska |
34 | Radosław Barański | 2009/2010 | III miejsce | Powiaty Konkurs Historyczny "Kampania wrześniowa 1939 jej przebieg i skutki" | Irena Bidzińska |
35 | Małgorzata Czapnik | 2009/2010 | wyróżnienie | Powiaty Konkurs Historyczny "Kampania wrześniowa 1939 jej przebieg i skutki" | Joanna Kazanecka |
36 | Małgorzata Czapnik | 2011/2012 | III miejsce | Międzynarodowy Węgiersko - Polski Konkurs Historyczny | Joanna Kazanecka |
37 | Sabina Hajdas | 2011/2012 | III miejsce | Międzynarodowy Węgiersko - Polski Konkurs Historyczny | Joanna Kazanecka |
38 | Agnieszka Drabina | 2011/2012 | III miejsce | Międzynarodowy Węgiersko - Polski Konkurs Historyczny | Joanna Kazanecka |
39 | Adrian Nowak | 2011/1012 | finalista | Międzynarodowy Węgiersko - Polski Konkurs Historyczny | Sylwia Faracik |
40 | Mołgorzata Czapnik | 2011/2012 | III miejsce | III Powiaty Konkurs Historyczny "13 grudnia1981 - geneza i skutki…" " | Joanna Kazanecka |
41 | Filip Oramus | 2011/2012 | wyróżnienie | III Powiaty Konkurs Historyczny "13 grudnia1981 - geneza i skutki…" " | Joanna Kazanecka |
42 | Paweł Gędźba | 2012/2013 | etap okręgowy | Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim | Sylwia Faracik |
43 | Monika Ziemianin | 2012/2013 | etap centralny | Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim | Sylwia Faracik |
44 | Adrian Nowak | 2012/2013 | 2 miejsce | Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim | Sylwia Faracik |
45 | Adrian Nowak | 2012/2013 | etap centralny | Olimpiada wiedzy o państwie i prawie | Sylwia Faracik |
46 | Tomasz Krawczyk | 2012/2013 | laureat etapu wojewódzkiego | Konkursu Rzeczypospolita Polska Kultura XXI wieku | Irena Bidzińska |
47 | Bętkowski Marek, Nowak Adrian, Piwowarska Ewelina | 2012/2013 | III miejsce | Międzynarodowy Konkurs Węgiersko-Polski | Sylwia Faracik |
48 | Adrian Burtan | 2013/2014 | II miejsce | Powiatowego Konkursu Historycznego ”Powstanie styczniowe broń i biżuteria” | Joanna Kazanecka |
49 | A. Ziębiński, A Wątorek, N. Bochnia, | 2013/2014 | wyróżnienie | Powiatowego Konkursu Historycznego ”Powstanie styczniowe broń i biżuteria” | Joanna Kazanecka,Irena Bidzińska |
50 | Adrian Burtan, Renata Romańska | 2014/2015 | I miejsce | Powiatowy konkurs Historyczny "Bitwa o Monte Cassino zwana bitwą o Rzym" | Joanna Kazanecka, Irena Bidzińska |
51 | Maciej Wilk | 2014/2015 | II miejsce | Powiatowy konkurs Historyczny "Bitwa o Monte Cassino zwana bitwą o Rzym" | Irena Bidzińska |
52 | Aleksandra Biel, Magdalena Pawlik, Klaudia Siatka, | 2014/2015 | etap okręgowy | Olimpiada wiedzy o państwie i prawie | Sylwia Faracik |
53 | Daniel Pulchny i Adrian Ziębiński | 2015/16 | III miejsce | VII Powiatowego Konkurs Historycznego pod hasłem: „75 rocznica Bitwy o Anglię i udział w niej Polaków” | Joanna Kazanecka |
54 | Jakub Wielgus | 2015/2016 | etap okręgowy | Olimpiada wiedzy o państwie i prawie | Sylwia Faracik |
55 | Aleksandra Francuzik | 2015/2016 | wyróżnienie | VII Powiatowego Konkurs Historycznego pod hasłem: „75 rocznica Bitwy o Anglię i udział w niej Polaków” | Sylwia Faracik |
56 | Katarzyna Wróbel, Natalia Bochnia | 2015/2016 | etap okręgowy | Olimpiada wiedzy o państwie i prawie | Sylwia Faracik |
57 | Przemysław Kmiecik | 2016/2017 | etap okręgowy | Olimpiada Solidarności | Sylwia Faracik |
58 | Katarzyna Kubas, Justyna Bednarska, Anna Gielata, | 2016/1017 | wyróznienie | Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Historia Bliska" | Sylwia Faracik |
59 | Grzegorz Mirek, Karol Musielak | 2016/2017 | etap okręgowy | Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego | Sylwia Faracik |
60 | Barbara Jodłowska, Justyna Górecka, Kinga Sikora, Martyna Bierówka, Natalia Urbańska, Sylwia Suder, Tatiana Góralik, Wioletta Zięba, Patryk Firek, Zuzanna Mirochna, Karol Kiszka, Karol Musielak, Łukasz Gołąb, Rafał Cygan, Julia Wójcik | 2017/2018 | finalista etapu ogólnopolskiego | Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu | Beata Strzelec, Joanna Kazanecka |
61 | Milena Paniak, Patrycja Michalak | 2017/2018 | laureat etapu ogólnopolskiego | "Dzieci Pahiatua" | Sylwia Faracik, Joanna Kazanecka |
62 | Olaf Menzel, Aleksandra Zięba | 2017/2018 | finalista etapu ogólnopolskiego | "Dzieci Pahiatua" | Joanna Kazanecka, Sylwia Fartacik |
63 | Grzegorz Mirek | 2017/18 | II miejsce | IX Powiatowego Konkurs Historycznego pod hasłem: "Napoleon a sprawa polska" | Sylwia Faracik |
64 | Arkadiusz Tomera | 2017/18 | III miejsce | IX Powiatowego Konkurs Historycznego pod hasłem:""Napoleon a sprawa polska" | JoannaKazanecka |
65 | Olaf Menzel, | 2017/18 | Wyróżnienie | IX Powiatowego Konkurs Historycznego pod hasłem:"Napoleon a sprawa polska" | Joanna Kazanecka |
66 | Grzegorz Mirek | 2017/2018 | etap okręgowy | Olimpiada Solidarności | Sylwia Faracik |
67 | Karol Musielak | 2017/2018 | etap okręgowy | Olimpiada Solidarności | Sylwia Faracik |
68 | Katarzyna Kubas, Justyna Bednarska, Anna Gielata, Kamila Ulman | 2017/2018 | III miejsce | Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Historia Bliska" | Sylwia Faracik |
Powrót na początek strony |
INFORMATYKA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Wojciech Szydlak, Marcin Węgrzyn | 2010/2011 | II m. w etapie powiatowym | Powiatowe Zawody Młodzieży Szkolnej w Informatyce | I.Dąbrowska |
Powrót na początek strony |
JĘZYK ANGIELSKI |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Anna Obajtek | 2005/2006 | finalistka | Konkurs o indeks - Collage Challenge | Katarzyna Sosin |
2 | Anna Leśniak | 2005/2006 | finalistka | Konkurs o indeks - Collage Challenge | Katarzyna Sosin |
3 | Anna Obajtek | 2006/2007 | I miejsce | Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał) | Katarzyna Sosin |
4 | Anna Obajtek | 2006/2007 | II miejsce | Konkurs o indeks - Collage Challenge | Katarzyna Sosin |
5 | Magdalena Murzyn | 2006/2007 | I miejsce | Konkurs o indeks - Collage Challenge | Katarzyna Sosin |
6 | Magdalena Murzyn | 2006/2007 | II miejsce | Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał) | Katarzyna Sosin |
7 | Jacek Cyrek | 2007/2008 | II miejsce | Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał) | Edyta Profic |
8 | Ryszard Kaleta | 2007/2008 | I miejsce | Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał) | Celina Socha |
9 | Ryszard Kaleta | 2007/2008 | finalista | Konkurs o indeks - Collage Challenge | Celina Socha |
10 | Aldona Wielgus | 2007/2008 | finalistka | Konkurs o indeks - Collage Challenge | Celina Socha |
11 | Tomasz Ulman | 2007/2008 | finalista | Konkurs o indeks - Collage Challenge | Celina Socha |
12 | Natalia Brandys | 2014/2015 | II miejsce | Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał) | Celina Socha |
13 | Małgorzata Marszałek | 2014/2015 | III miejsce | Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał) | Edyta Profic |
14 | Michał Zbrożek | 2015/2016 | I miejsce | Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał) | Joanna Rychlicka |
15 | Marcin Mazurek | 2015/2016 | II miejsce | Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał) | Celina Socha |
16 | Marcin Mazurek | 2016/2017 | I miejsce | Powiatowy konkurs Język Angielski (finał) | Celina Socha |
17 | Agnieszka Czarnota | 2016/2017 | III miejsce | Powiatowy konkurs Język Angielski (finał) | Edyta Profic |
18 | Jakub Żółkoś | 2017/2018 | I miejsce | Powiatowy konkurs Język Angielski (finał) | Celina Socha |
19 | Izabela Lenart | 2017/2018 | IV miejsce | Powiatowy konkurs Język Angielski (finał) | Edyta Profic |
Powrót na początek strony |
JĘZYK NIEMIECKI |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Bartłomiej Rabka | 2006/2007 | finalista | Meister der Deutschen Sprache | Alicja Wojtycza |
2 | Agnieszka Majchrzak | 2007/2008 | finalistka | Meister der Deutschen Sprache | Beata Janicka-Senecka |
3 | Angelina Biela | 2007/2008 | udział w II etapie | Meister der Deutschen Sprache | Agata Kowalska-Zahel |
4 | Damian Bess | 2007/2008 | udział w II etapie | Meister der Deutschen Sprache | Agata Kowalska-Zahel |
5 | Damian Bess | 2008/2009 | finalista | Konkurs Jęz.Niem.KNJO Zakopane | Agata Kowalska-Zahel |
6 | Anna Skrzeczek | 2008/2009 | udział w II etapie | Konkurs Jęz.Niem.KNJO Zakopane | Czesława Szczęsna |
7 | Justyna Zięba | 2008/2009 | udział w II etapie | Konkurs Jęz.Niem.KNJO Zakopane | Czesława Szczęsna |
8 | Janusz Tomasik | 2009/2010 | finalista | Meister der Deutschen Sprache | Agata Kowalska-Zahel |
9 | Anna Hodurek | 2010/2011 | udział w II etapie | Konkurs Pięknego Czytania | Beata Janicka-Senecka |
10 | Anna Szczypka | 2010/2011 | udział w II etapie | Konkurs Pięknego Czytania | Alicja Wojtycza |
11 | Justyna Ziembla | 2010/2011 | udział w II etapie | Konkurs Pięknego Czytania | Beata Janicka-Senecka |
12 | Joanna Majczyk | 2011/2012 | udział w II etapie | Konkurs Pięknego Czytania | Alicja Wojtycza |
13 | Katarzyna Kania | 2011/2012 | udział w II etapie | Konkurs Pięknego Czytania | Czesława Szczęsna |
14 | Karolina Sobczak | 2011/2012 | udział w II etapie | Konkurs Pięknego Czytania | Alicja Wojtycza |
Powrót na początek strony |
JĘZYK POLSKI |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Elżbieta Bajgrowicz | 2003/2004 | wyróżnienie (eliminacje rejonowe) | 49. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
2 | Elżbieta Bajgrowicz | 2003/2004 | I miejsce (eliminacje powiatowe) | 49. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
3 | Joanna Święch | 2003/2004 | II miejsce (eliminacje powiatowe) | 49. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji Śpiewanej | Anna Ślósarz |
4 | Sabina Knapczyk | 2003/2004 | wyróżnienie (eliminacje powiatowe) | 49. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
5 | Elżbieta Pawlikowska | 2003/2004 | wyróżnienie (eliminacje powiatowe) | 49. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
6 | Bartłomiej Woźniak | 2003/2004 | wyróżnienie (eliminacje powiatowe) | 49. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej "Wywiedzione ze słowa" | Anna Ślósarz |
7 | Michał Wilkosz | 2003/2004 | I miejsce | I edycja Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Z rodzinnych albumów-budowanie niepodległej 1914-39" | Krystyna Bajor |
8 | Joanna Święch | 2004/2005 | I wyróżnienie (eliminacje rejonowe) | 50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji Śpiewanej | Anna Ślósarz |
9 | Joanna Święch | 2004/2005 | II miejsce (eliminacje powiatowe) | 50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji Śpiewanej | Anna Ślósarz |
10 | Monika Jaśkowiec | 2004/2005 | II miejsce (eliminacje powiatowe) | 50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
11 | Elżbieta Pawlikowska | 2004/2005 | II miejsce (eliminacje powiatowe) | 50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
12 | Kornelia Leśniak | 2004/2005 | wyróżnienie (eliminacje powiatowe) | 50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej "Wywiedzione ze słowa" | Anna Ślósarz |
13 | Sabina Knapczyk | 2004/2005 | wyróżnienie (eliminacje powiatowe) | 50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
14 | Katarzyna Sędzik | 2004/2005 | wyróżnienie (eliminacje powiatowe) | 50.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
15 | Katarzyna Opydo | 2004/2005 | nagroda | Wojewódzki Konkurs Literacki "Piórem malowane" | Anna Ślósarz |
16 | Monika Tomczyk | 2005/2006 | wyróżnienie | II etapOgólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego | Krystyna Bajor |
17 | Monika Topa | 2005/2006 | wyróżnieni | II etapOgólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego | Krystyna Bajor |
18 | Milena Strzelec | 2006/2007 | wyróżnienie | "Z poprawną polszczyzna na co dzień" | Krystyna Bajor |
19 | Monika Tomczyk | 2006/2007 | wyróżnienie | II etapOgólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego | Krystyna Bajor |
20 | 2A i 2E ( 27 osób) | 2007/2008 | II etap | "Z poprawną polszczyzna na co dzień" | Katarzyna Dziadek |
21 | Natalia Piekarz | 2007/2008 | I miejsce | II etap Konkursu Recytatorskiego | Elżbieta Kotarba |
22 | Katarzyna Iżyk | 2007/2008 | II miejsce | II etap Konkursu Recytatorskiego | Anna Dobrzynska-Bicz |
23 | Marzena Bieś | 2007/2008 | wyróżnienie | II etap Konkursu Recytatorskiego | Elżbieta Matlak -Tryka |
24 | Sylwia Klubowicz | 2007/2008 | wyróżnienie | II etap Konkursu Recytatorskiego | Elżbieta Matlak -Tryka |
25 | Katarzyna Leszczyńska | 2007/2008 | III miejsce | II etap Konkursu Recytatorskiego | Elżbieta Matlak -Tryka |
26 | Katarzyna Iżyk | 2007/2008 | wyróżnienie | III etap Konkursu Recytatorskiego | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
27 | Aleksandra Skóra | 2007/2008 | III miejsce | II etap Konkursu Recytatorskiego | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
28 | Aleksandra Skóra | 2007/2008 | finalistka | Konkurs literacki (Kraków) "Pan Cogito a zagadka bytu" | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
29 | Gabriela Jachimowicz | 2007/2008 | finalistka | Ogólnopolski Konkurs Socjologiczny "Życie w Internecie" | Anna Ślósarz |
30 | Patrycja Bujas | 2007/2008 | wyróżnienie (eliminacje powiatowe) | 53. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Ślósarz |
31 | Milena Starzec | 2007/2008 | wyróżnienie | Ogólnopolski Konkurs "Z poprawnę polszczyzną na co dzień" | Krystyna Bajor |
32 | Anna Ślusarczyk | 2008/2009 | wyróżnienie | V Ogólnopolski Konkurs polonistyczny "Z poprawna polszczyzna na co dzień" | Krystyna Bajor |
33 | Kamila Boczkaj | 2008/2009 | wyróżnienie | V Ogólnopolski Konkurs polonistyczny "Z poprawna polszczyzna na co dzień" | Kasia Dziadek |
34 | Konrad Cygal | 2008/2009 | II miejsce (eliminacje powiatowe) | 54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Krystyna Bajor |
35 | Martyna Obajtek | 2008/2009 | III miejsce(elminacje powiatowe) | 54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Krystyna Bajor |
36 | Sabina Olszowska | 2008/2009 | III miejsce (etap powiatowy) | 54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Agnieszka Panuś |
37 | Aleksandra Skóra | 2008/2009 | II miejsce(etap powiatowy) | 54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
38 | Katarzyna Irzyk | 2008/2009 | III miejsce (etap powiatowy) | 54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
39 | A Światłoń | 2008/2009 | III miejsce (etap powiatowy) | 54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
39 | G Uziel | 2008/2009 | Wyróżnienie (etap powiatowy) | 54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
40 | Filip Kozak | 2008/2009 | wyróżnienie (eliminacje powiatowe) | 54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Krystyna Bajor |
41 | Konrad Cygal | 2008/2009 | III miejsce | Ogólnopolski Konkurs Piosenki w Warszawie | Krystyna Bajor |
42 | Klaudia Wojtasik, Kinga Kiszka,Beata Ryś | 2008/2009 | wyróżnienie (etap wojewódzki) | Talenty Małopolski 2009 | Krystyna Bajor |
43 | Katarzyna Jabcoń, Martyna Obajtek, Konrad Cygal | 2008/2009 | wyróżnienie | Wojewódzki Konkurs Kolęd "Wesołą nowinę bracia śpiewajci" | Krystyna Bajor |
44 | Klaudia Wojtasik, Kinga Kiszka,Beata Ryś, Katarzyna Jabcoń, Martyna Obajtek, Konrad Cygal | 2008/2009 | wyróżnienie | Wojewódzki Konkurs Kolęd "Wesołą nowinę bracia śpiewajci" | Krystyna Bajor |
45 | Iwona Szydlak | 2008/2009 | wyróżnienie (etap powiatowy) | Konkurs Recytatorski im. Bursy w Krakowie | Katarzyna Bandoła |
46 | A Światłoń | 2008/2009 | wyróżnienie (etap wojewódzki) | Konkurs Recytatorski im. Bursy w Krakowie | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
47 | Aleksandra Skóra | 2008/2009 | finalistka (etap wojewódzki) | Literacki Konkura w Roku Herberta | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
48 | A Wróbel, D Sroka | 2008/2009 | III miejsce | Powiatowa Sesja Języka Polskiego | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
49 | Bartosz Bonder | 2008/2009 | I miejsce | Konkurs Poprawnej Polszczyzny w Sesji Języka Polskiego | Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz |
50 | Adam Światłoń | 2009/2010 | III eliminacji rejonowych | Konkurs Recytatorski | Iwona Dobrzyńska-Bicz |
51 | Katarzyna Irzyk | 2009/2010 | II miejsce eliminacji rejonowych | Konkurs Recytatorski | Iwona Dobrzyńska-Bicz |
52 | Paulina Latosiewicz | 2009/2010 | I miejsce eliminacji rejonowych | Konkurs Recytatorski | Agnieszka Panuś |
53 | Dominika Dąbrowska | 2009/2010 | I miejsce eliminacji powiatowych | Konkurs Recytatorski | Katarzyna Bandoła |
54 | Karina Węgrzyn, Szymon Węgrzyn | 2010/2011 | II m. ( rejon) , wyróżnienie (rejon) | Konkurs Recytatorski | E.Matlak -Tryka |
55 | Paulina Latosiewicz II g | 2010/2011 | I m. (rejon) | Konkurs Recytatorski | A.Panuś |
56 | Dominika Dąbrowska | 2010/2011 | III m. w etapie powiatowym | KonkursRecytatorski | K.Bandoła |
57 | Konrad Cygal | 2010/2011 | I m w etapie powiatowym | Konkurs Recytatorski (Poezja Śpiewana) | K.Bajor |
58 | Martyna Strąg | 2010/2011 | III m. W etapie wojewódzkim | Konkurs Literacki "Między realem a rzeczywistością " | A.Dobrzyńska - Bicz |
59 | Justyna Chmiel | 2010/2011 | II m w etapie rejonowym | Konkurs recytatorski | A.Dobrzyńska - Bicz |
60 | Paulina Latosiewicz kl.IIIG | 2011/2012 | II miejsce/ etap powiatowy/ wyróżnienie/ etap rejonowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Agnieszka Panuś |
61 | Krystian Horwacik kl. IIG | 2011/2012 | II miejsce/ etap powiatowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Elżbieta Matlak-Tryka |
62 | Anna Grzybek kl. IIH | 2011/2012 | wyróżnienie/etap powiatowy/ wyróżnienie /etap rejonowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Agnieszka Panuś |
63 | Szymon Węgrzyn kl.IIG | 2011/2012 | I miejsce /etap powiatowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -Turniej Jednego Aktora | Elżbieta Matlak-Tryka |
64 | Natalia Hodurek kl.IB | 2011/2012 | wyróżnienie/ etap powiatowy/ wyróżnienie /eliminacje rejonowe/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Turniej "Wywiedzione ze słowa" | Agnieszka Panuś |
65 | Urszula Szpakiewicz kl. IIB | 2011/2012 | I miejsce /etap powiatowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Turniej "Wywiedzione ze słowa" | Robert Kuś |
66 | Klaudia Mirek kl.III H | 2011/2012 | II miejsce /etap powiatowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -Turniej "Wywiedzione ze słowa" | Katarzyna Dziadek |
67 | Anna Ryś kl.IG | 2011/2012 | I miejsce /etap powiatowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji Śpiewanej | Krystyna Bajor |
68 | Natalia Hodurek kl.IB | 2011/2012 | I miejsce /etap powiatowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji Śpiewanej | Agnieszka Panuś |
69 | Paulina Skałka kl. IC | 2011/2012 | wyróżnienie /etap powiatowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji Śpiewanej | Agnieszka Panuś |
70 | Lidia Talaga kl.IC | 2011/2012 | wyróżnienie /etap powiatowy/ | 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji Śpiewanej | Agnieszka Panuś |
71 | Sabina Hajdas kl.IIB | 2011/2012 | IV miejsce | Konkurs wiedzy o życiu i twórczości poetyckiej Jacka Kaczmarskiego | Robert Kuś |
72 | Marcelina Cież kl.IIH | 2011/2012 | Mistrz Ortografii | Powiatowe Dyktando | Agnieszka Panuś |
73 | Anna Dragosz kl.IIB | 2017/2018 | II miejsce | III Ogólnopolski Konkurs Literacki"Być dobrym jak kromka chleba" | Elżbieta Matlak-Tryka |
74 | Nikola Wylegała kl.IE | 2017/2018 | II miejsce i Nagroda Publiczności | Konkurs poetycki "O laur Jubilata" | Elżbieta Matlak -Tryka |
75 | Anna Dragosz kl.IIB | 2017/2018 | wyróżnienie | Konkurs poetycki "O laur Jubilata" | Elżbieta Matlak-Tryka |
Powrót na początek strony |
MATEMATYKA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
MATEMATYKA |
Międzyszkolne Zawody Matematyczne |
1 | Urszula Małota | 1990/1991 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
2 | Sebastian Grucela | 1993/1994 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
3 | Marcin Maślanka | 1994/1995 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Maria Róg |
4 | Bogdan Dąbrowski | 1995/1996 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
5 | Krzysztof Jasek | 1996/1997 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
6 | Małgorzata Murzyn | 1996/1997 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
7 | Bogdan Dąbrowski | 1996/1997 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
8 | Krzysztof Jasek | 1998/1999 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
9 | Grzegorz Szczerba | 1998/1999 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
10 | Michał Dyrek | 1998/1999 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
11 | Krzysztof Jasek | 1999/2000 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
12 | Rafał Szymczyk | 2000/2001 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
13 | Grzegorz Szczerba | 2000/2001 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
14 | Rafał Szymczyk | 2001/2002 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
15 | Grzegorz Szczerba | 2001/2002 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
16 | Sylwia Hajdas | 2002/2003 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
17 | Rafał Szymczyk | 2002/2003 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
18 | Maciej Górka | 2002/2003 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
19 | Rafał Szymczyk | 2002/2003 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
20 | Janusz Bożek | 2003/2004 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
21 | Mateusz Łabuz | 2005/2006 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
22 | Aleksander Papierz | 2006/2007 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
23 | Barbara Górka | 2006/2007 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
24 | Damian Kudas | 2008/2009 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
25 | Piotr Mierzejewski | 2009/2010 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
26 | Justyna Pacia | 2009/2010 | finalista | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
27 | Paweł Kiszka | 2009/2010 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
28 | Damian Kudas | 2009/2010 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
29 | Kamila Prokocka | 2010/2011 | laureat | Międzyszkolne Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej |
1 | Jan Malina | 2014/2015 | Laureat II stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Marzena Polewka |
2 | Paweł Gędłek | 2015/2016 | Laureat I stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Marzena Polewka |
3 | Michał Piwowarczyk | 2015/2016 | Laureat II stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Teresa Pietrzyk |
4 | Piotr Garbień | 2016/2017 | Laureat II stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Marzena Polewka |
5 | Stanisław Tęczyński | 2016/2017 | Laureat II stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Renata Radoń |
6 | Aleksandra Uryga | 2017/2018 | Laureat II stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Marzena Polewka |
7 | Izabela Czarnota | 2017/2018 | Laureat II stopnia | Ogólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej | Marzena Polewka |
Tarnowski Turniej Matematyczny |
1 | Ignacy Buczek | 2016/2017 | Finalista | Tarnowskim Turniej Matematyczny | Marzena Polewka |
2 | Ignacy Buczek | 2017/2018 | Laureat Zwycięzca | Tarnowskim Turniej Matematyczny | Marzena Polewka |
Jagielloński Turniej Matematyczny |
1 | Piotr Bobeł | 2017/2018 | Laureat | Jagielloński Turniej Matematyczny | Marzena Polewka |
2 | Ignacy Buczek | 2017/2018 | Laureat | Jagielloński Turniej Matematyczny | Marzena Polewka |
3 | Kacper Kaperek | 2017/2018 | Finalista | Jagielloński Turniej Matematyczny | Marzena Polewka |
Międzynarodowe Zawody Matematyczne Náboj |
1 | Biotr Bobeł, Izabela Czarnota (2a) Piotr Garbień (3a), Stanisław Tęczyński, Maciej Wilk (3b) | 2016/2017 | 190 miejsce na świecie | Międzynarodowe Zawody Matematyczne Náboj | Marzena Polewka, Renata Radoń |
2 | Piotr Bobeł, Ignacy Buczek, Izabela Czarnota, Kacper Kaperek, Sebastian Maślak (3a i 2b) | 2017/2018 | 77 miejsce na świecie | Międzynarodowe Zawody Matematyczne Náboj | Marzena Polewka |
Kangur Matematyczny |
1 | Alicja Kiszka | 2017/2018 | wyróżnienie | Kangur Matematyczny | Renata Radoń |
2 | Ignacy Buczek | 2017/2018 | wyróżnienie | Kangur Matematyczny | Marzena Polewka |
3 | Piotr Bobeł | 2017/2018 | wyróżnienie | Kangur Matematyczny | Marzena Polewka |
4 | Sebastian Maślak | 2017/2018 | wyróżnienie | Kangur Matematyczny | Marzena Polewka |
Powiatowe Zawody Matematyczne |
1 | Michał Dziedzic | 2003/2004 | I miejsce | II Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
2 | Rafał Szymczyk | 2003/2004 | II miejsce | II Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
3 | Michał Porosło | 2003/2004 | II miejsce | II Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
4 | Paweł Matusiak | 2003/2004 | III miejsce | II Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
5 | Michał Dzeidzic | 2004/2005 | I miejsce | III Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
6 | Bodusław Talaga | 2004/2005 | I miejsce | III Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
7 | Michał Porosło | 2004/2005 | II miejsce | III Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
8 | Aleksander Papierz | 2004/2005 | II miejsce | III Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
9 | Anna Nalepa | 2004/2005 | III miejsce | III Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
10 | Aneta Bujas | 2005/2006 | I miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
11 | Rafał Fijał | 2005/2006 | I miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
12 | Justyna Wróblewska | 2005/2006 | I miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
13 | Barbara Górka | 2005/2006 | I miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
14 | Klaudia Obajtek | 2005/2006 | I miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
15 | Aleksander Papierz | 2005/2006 | II miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
16 | Katarzyna Ruman | 2005/2006 | III miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
17 | Magdalena Płoskonka | 2005/2006 | III miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
18 | Elżbieta Gradek | 2005/2006 | III miejsce | IV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
19 | Barbara Górka | 2006/2007 | I miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
20 | Andrzej Wylegała | 2006/2007 | I miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
21 | Paweł Suder | 2006/2007 | I miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
22 | Mariusz Obajtek | 2006/2007 | I miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
23 | Justyna Wróblewska | 2006/2007 | II miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
24 | Piotr Ślusarczyk | 2006/2007 | II miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
25 | Anna Zborowska | 2006/2007 | II miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
26 | Monika Wójciak | 2006/2007 | II miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
27 | Klaudia Obajtek | 2006/2007 | II miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
28 | Aleksander Papierz | 2006/2007 | III miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
29 | Paulina Derewecka | 2006/2007 | III miejsce | V Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
30 | Barbara Górka | 2007/2008 | I miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
31 | Maksymilian Grabowski | 2007/2008 | I miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
32 | Paulina Hołuj | 2007/2008 | I miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
33 | Marcin Jakubiak | 2007/2008 | I miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
34 | Justyna Pacia | 2007/2008 | I miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
35 | Piotr Mierzejewski | 2007/2008 | II miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
36 | Mariusz Obajtek | 2007/2008 | II miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
37 | Monika Dróżdż | 2007/2008 | II miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
38 | Paweł Suder | 2007/2008 | II miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
39 | Adrian Marszalik | 2007/2008 | III miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
40 | Magdalena Hobot | 2007/2008 | III miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
41 | Piotr Płoskonka | 2007/2008 | III miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
42 | Damian Kudas | 2007/2008 | III miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
43 | Kinga Kudas | 2007/2008 | III miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
44 | Magdalena Żupnik | 2007/2008 | III miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
45 | Marcin Horabik | 2007/2008 | III miejsce | VI Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
46 | Aleksandra Żak | 2008/2009 | I miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
47 | Tomasz Choma | 2008/2009 | I miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
48 | Paweł Suder | 2008/2009 | I miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
49 | Monika Wójciak | 2008/2009 | II miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
50 | Marek Szlachetka | 2008/2009 | II miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
51 | Michał Lenart | 2008/2009 | II miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
52 | Piotr Mierzejewski | 2008/2009 | II miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
53 | Anna Nalepa | 2008/2009 | III miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
54 | Konrad Cygal | 2008/2009 | III miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
55 | Damian Kudas | 2008/2009 | III miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
56 | Rafał Płatek | 2008/2009 | III miejsce | VII Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
57 | Damian Kudas | 2009/2010 | I miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
58 | Michał Suder | 2009/2010 | I miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
59 | Marek Szlachetka | 2009/2010 | I miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
60 | Piotr Mierzejewski | 2009/2010 | I miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
61 | Paweł Kiszka | 2009/2010 | I miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
62 | Piotr Łapa | 2009/2010 | II miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
63 | Ilona Bargieł | 2009/2010 | II miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
64 | Szymon Owca | 2009/2010 | II miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
65 | Dariusz Świętek | 2009/2010 | II miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
66 | Aleksandra Żak | 2009/2010 | III miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
67 | Joanna Wróblewska | 2009/2010 | III miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
68 | Marcin Horabik | 2009/2010 | III miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
69 | Janusz Tomasik | 2009/2010 | III miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
70 | Paulina Latosiewicz | 2009/2010 | III miejsce | VIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
71 | Beata Wróblewska | 2010/2011 | I miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
72 | Lidia Gibała | 2010/2011 | I miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
73 | Marek Szlachetka | 2010/2011 | I miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
74 | Piotr Dybeł | 2010/2011 | I miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
75 | Kinga Węgrecka | 2010/2011 | II miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
76 | Kamila Prokocka | 2010/2011 | II miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
77 | Sebastian Brandys | 2010/2011 | II miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
78 | Janusz Tomasik | 2010/2011 | II miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
79 | Jarosław Rylewicz | 2010/2011 | III miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
80 | Michał Suder | 2010/2011 | III miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
81 | Mariusz Marzec | 2010/2011 | III miejsce | IX Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
82 | Anna Matelowska | 2011/2012 | I miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
83 | Aleksandra Falkowska | 2011/2012 | I miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
84 | Kamila Prokocka | 2011/2012 | I miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
85 | Janusz Węgrzyn | 2011/2012 | I miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
86 | Janusz Tomasik | 2011/2012 | II miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
87 | Karolina Sobczak | 2011/2012 | II miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
88 | Ewelina Jończyk | 2011/2012 | II miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
89 | Agnieszka Suder | 2011/2012 | II miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
90 | Joanna Muniak | 2011/2012 | III miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
91 | Artur Leśniak | 2011/2012 | III miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
92 | Piotr Dybeł | 2011/2012 | III miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
93 | Edyta Szczypka | 2011/2012 | III miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
94 | Paulina Latosiewicz | 2011/2012 | III miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
95 | Szczepan Łapa | 2011/2012 | III miejsce | X Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
96 | Mateusz Smoleń | 2012/2013 | I miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
97 | Konrad Adamik | 2012/2013 | II miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
98 | Klaudia Siatka | 2012/2013 | II miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
99 | Mateusz Żaba | 2012/2013 | I miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
100 | Karolina Sobczak | 2012/2013 | II miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
101 | Anna Matelowska | 2012/2013 | III miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
102 | Artur Leśniak | 2012/2013 | I miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
103 | Konrad Panuś | 2012/2013 | II miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
104 | Kamila Prokocka | 2012/2013 | III miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
105 | Dominik Święch | 2012/2013 | I miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
106 | Paweł Murzyn | 2012/2013 | II miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
107 | Sebastian Brandys | 2012/2013 | II miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
108 | Edyta Szczypka | 2012/2013 | II miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
109 | Aleksandra Tomal | 2012/2013 | III miejsce | XI Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
110 | Michał Piwowarczyk | 2013/2014 | I miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
111 | Beata Kasprzyk | 2013/2014 | II miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
112 | Jakub Klecha | 2013/2014 | II miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
113 | Paulina Hodurek | 2013/2014 | II miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
114 | Katarzyna Wróbel | 2013/2014 | III miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
115 | Mateusz Smoleń | 2013/2014 | I miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
116 | Marcin Lis | 2013/2014 | II miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
117 | Tomasz Bajer | 2013/2014 | III miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
120 | Edyta Szczypka | 2013/2014 | I miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
121 | Agnieszka Suder | 2013/2014 | II miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Janina Wójcik-Kiszka |
122 | Mateusz Żaba | 2013/2014 | I miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
123 | Tomasz Spyrka | 2013/2014 | II miejsce | XII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
124 | Maciej Wilk | 2014/2015 | I miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
125 | Antoni Buczek | 2014/2015 | II miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Ilona Dąbrowska |
126 | Joanna Piwowarczyk | 2014/2015 | III miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
127 | Jakub Klecha | 2014/2015 | I miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
128 | Patrycja Trystuła | 2014/2015 | II miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
129 | Paweł Gędłek | 2014/2015 | I miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
130 | Jacek Wcisło | 2014/2015 | II miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
131 | Michał Zbrożek | 2014/2015 | III miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
132 | Paweł Talaga | 2014/2015 | I miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
133 | Monika Ciaputa | 2014/2015 | II miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
134 | Wojciech Godawa | 2014/2015 | II miejsce | XIII Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
135 | Aleksandra Uryga | 2015/2016 | I miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
136 | Krzysztof Mazur | 2015/2016 | II miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Dorota Przybyło |
137 | Antoni Buczek | 2015/2016 | I miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
138 | Anna Wątek | 2015/2016 | II miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
139 | Magdalena Drabik | 2015/2016 | III miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Alicja Kosińska |
140 | Maciej Wilk | 2015/2016 | I miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
141 | Piotr Garbień | 2015/2016 | II miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
142 | Monika Ślusarczyk | 2015/2016 | III miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
143 | Dominika Żądło | 2015/2016 | I miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
144 | Jakub Klecha | 2015/2016 | II miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
145 | Patrycja Trystuła | 2015/2016 | III miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
146 | Paweł Gędłek | 2015/2016 | I miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
147 | Michał Piwowarczyk | 2015/2016 | II miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Teresa Pietrzyk |
148 | Filip Garbień | 2015/2016 | III miejsce | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
149 | Jakub Klecha | 2015/2016 | Statuetka Super laureata | XIV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
150 | Ignacy Buczek | 2016/2017 | I miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
151 | Kaja Sala | 2016/2017 | III miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
152 | Izabela Czarnota | 2016/2017 | I miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
153 | Piotr Bobeł | 2016/2017 | II miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
154 | Kacper Fus | 2016/2017 | III miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
155 | Maciej Klecha | 2016/2017 | I miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
156 | Aleksandra Kalemba | 2016/2017 | II miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
157 | Antoni Buczek | 2016/2017 | I miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
158 | Piotr Garbień | 2016/2017 | I miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
159 | Stanisław Tęczyński | 2016/2017 | II miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
160 | Monika Ślusarczyk | 2016/2017 | III miejsce | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
161 | Antoni Buczek | 2016/2017 | Statuetka Super laureata | XV Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
162 | Monika Dziadkowiec | 2017/2018 | I miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Sławomir Przybyło |
163 | Krzysztof Ambroży | 2017/2018 | III miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Sławomir Przybyło |
164 | Ignacy Buczek | 2017/2018 | I miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
165 | Magdalena Podsiadło | 2017/2018 | III miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
166 | Kaja Sala | 2017/2018 | I miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
167 | Sebastian Maślak | 2017/2018 | I miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
168 | Izabela Czarnota | 2017/2018 | II miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Marzena Polewka |
169 | Dawid Baran | 2017/2018 | III miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Dorota Przybyło |
170 | Maciej Klecha | 2017/2018 | I miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radań |
171 | Aleksandra Kalęba | 2017/2018 | II miejsce | XVI Powiatowe Zawody Matematyczne | Renata Radoń |
Mistrz Matematyki |
1 | Grzegorz Szczerba | 2000/2001 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Teresa Pietrzyk |
2 | Michał Dziedzic | 2003/2004 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
3 | Michał Pulchny | 2004/2005 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Teresa Pietrzyk |
4 | Bartłomiej Rakoczy | 2005/2006 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Teresa Pietrzyk |
5 | Łukasz Suder | 2005/2006 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Teresa Pietrzyk |
6 | Aleksander Papierz | 2006/2007 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
7 | Justyna Wróblewska | 2007/2008 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Renata Radoń |
8 | Damian Kudas | 2008/2009 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Renata Radoń |
9 | Joanna Wróblewska | 2009/2010 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Renata Radoń |
10 | Henryk Sewiłło | 2010/2011 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Teresa Pietrzyk |
11 | Michał Suder | 2011/2012 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
12 | Aleksandra Falkowska | 2012/2013 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Teresa Pietrzyk |
13 | Tomasz Godawa | 2012/2013 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
14 | Szczepan Łapa | 2013/2014 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Renata Radoń |
15 | Marcin Lis | 2014/2015 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
16 | Mateusz Smoleń | 2014/2015 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
17 | Paweł Talaga | 2014/2015 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
18 | Jakub Klecha | 2015/2016 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
19 | Piotr Garbień | 2016/2017 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
20 | Ignacy Buczek | 2017/2018 | mistrz matematyki | Konkurs Szkolny | Marzena Polewka |
" Zostań Pitagorasem - MUM" |
1 | Kamila Kuchta | 2010/2011 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
2 | Karolina Dziadkowiec | 2010/2011 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
3 | Kamil Ślusarczyk | 2010/2011 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
4 | Kamila Kuchta | 2011/2012 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
5 | Anna Świętek | 2011/2012 | finalista | konkurs wojewódzki | Renata Radoń |
6 | Monika Motyka | 2011/2012 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
7 | Monika Wylegała | 2011/2012 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
8 | Anna Świętek | 2012/2013 | laureat | konkurs wojewódzki | Renata Radoń |
9 | Kamila Kuchta | 2012/2013 | laureat | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
10 | Karolina Dziadkowiec | 2012/2013 | laureat | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
" Zostań Euklidesem - MUM" |
1 | Piotr Dybeł | 2010/2011 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
2 | Aleksandra Falkowska | 2010/2011 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
3 | Piotr Dybeł | 2011/2012 | finalista | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
4 | Piotr Dybeł | 2012/2013 | laureat | konkurs wojewódzki | Marzena Polewka |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Zobaczyć Matematykę" |
1 | Katarzyna Ogrodny | 2011/2012 | finalista | konkurs ogólnopolski | Marzena Polewka |
2 | Paweł Talaga | 2012/2013 | finalista | konkurs ogólnopolski | Marzena Polewka |
  |   |   |   |   |   |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA |
1 | Mateusz Smoleń | 2013/2014 | laureat | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
2 | Natalia Brandys | 2013/2014 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
3 | Norbert Bodziony | 2013/2014 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
4 | Tomasz Motyka | 2013/2014 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
5 | Michał Zbrożek | 2013/2014 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
6 | Agnieszka Sztabkowska | 2013/2014 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
7 | Tomasz Bajer | 2013/2014 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
8 | Wojciech Godawa | 2013/2014 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
9 | Mateusz Bolesta | 2013/2014 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
10 | Maria Rokosz | 2014/2015 | laureat | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
11 | Mateusz Smoleń | 2014/2015 | laureat | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
12 | Gabriel Chęć | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
13 | Dawid Drabik | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
14 | Piotr Suder | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Renata Radoń |
15 | Maciej Wilk | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Renata Radoń |
16 | Michał Zbrożek | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
17 | Tomasz Bajer | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
18 | Mateusz Bolesta | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
19 | Marcin Lis | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
20 | Agata Piwowarczyk | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
21 | Michał Wilk | 2014/2015 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
22 | Paweł Gędłek | 2015/2016 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
23 | Tomasz Motyka | 2015/2016 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
24 | Michał Piwowarczyk | 2015/2016 | finalista | konkurs międzynarodowy | Teresa Pietrzyk |
25 | Kacper Kaperek | 2015/2016 | finalista | konkurs międzynarodowy | Marzena Polewka |
Powrót na początek strony |
RELIGIA |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Karolina Hajdas | 2004/2005 | III miejsce - rejon w konkursie "Papież o młodych, młodzi o Papieżu" | Konkurs "Papież o młodych, młodzi o Papieżu" | Teresa Słonina |
2 | Anita Loch | 2017/2018 | Udział w II etapie - diecezjalnym | Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej | s. Agnieszka Bielińska |
3 | Szymon Matoga | 2017/2018 | Udział w II etapie - diecezjalnym | Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej | s. Agnieszka Bielińska |
Powrót na początek strony |
WYCHOWANIE FIZYCZNE |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Drużyna chłopców | 2006 | III miejsce | Rejonowa licealiada w piłce siatkowej chłopców | Ryszard Paliński |
2 | Drużyna dziewcząt | 2006 | I miejsce | Rejonowa licealiada w piłce siatkowej dziewcząt | Kazimiera Daca |
3 | Justyna Mistarz | 2007 | III miejsce | Rejonowa licealiada w tenisie stołowym | Kazimiera Daca |
4 | Ewelina Kucała | 2007 | III miejsce | Rejonowa licealiada w tenisie stołowym | Kazimiera Daca |
5 | Drużyna dziewcząt | 2007 | I miejsce | Rejonowa licealiada w piłce siatkowej dziewcząt | Kazimiera Daca |
6 | Anna Miarczyńska | 2007 | III miejsce (pływanie indywidualne) | Wojewódzkie zawody pływackie | Kazimiera Daca, Ryszard Paliński |
7 | Ewelina Kapłoniak | 2007 | XIII miejsce (pływanie indywidualne) | Wojewódzkie zawody pływackie | Kazimiera Daca, Ryszard Paliński |
8 | Anna Simsak | 2007 | XV miejsce (pływanie indywidualne) | Wojewódzkie zawody pływackie | Kazimiera Daca, Ryszard Paliński |
9 | Artur Kruszyna | 2007 | III miejsce, VII miejsce (pływanie indywidualne) | Wojewódzkie zawody pływackie | Kazimiera Daca, Ryszard Paliński |
10 | Drużyna dziewcząt | 2007 | VI miejsce | Wojewódzkie zawody pływackie | Kazimiera Daca, Ryszard Paliński |
11 | Drużyna chłopców | 2007 | XI miejsce | Wojewódzkie zawody pływackie | Kazimiera Daca, Ryszard Paliński |
12 | Drużyna chłopców | 2007 | II miejsce | Rejonowa licealiada w piłce siatkowej chłopców | Ryszard Paliński |
13 | Drużyna dziewcząt | 2004/2005 | I miejsce | Rejonowa licealiada w piłce siatkowej | Kazimiera Daca |
14 | Drużyna dziewcząt | 2004/2005 | I miejsce | Rejonowa licealiada w piłce koszykowej | Ryszard Paliński |
15 | Andrzej Simsak | 2004/2005 | VII miejsce | Szkolne mistrzostwa woj. małopolskiego w pływaniu | Kazimiera Daca, Ryszard Paliński |
16 | Artur Kruszyna | 2004/2005 | VIII miejsce | Szkolne mistrzostwa woj. małopolskiego w pływaniu | Kazimiera Daca, Ryszard Paliński |
17 | Drużyna dziewcząt | 2004/2005 | II miejsce | Jesienne sztafetowe biegi przełajowe | Elżbieta Święch |
18 | Drużyna dziewcząt | 2004/2005 | II miejsce | Małopolska licealiada w piłce siatkowej dziewcząt | Kazimiera Daca |
19 | Natalia Janusz Justyna Mistarz | 2005/2006 | III miejsce | Rejonowa Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym | Elżbieta Święch |
20 | Drużyna dziewcząt | 2005/2006 | I miejsce | Małopolska licealiada w piłce siatkowej dziewcząt | Kazimiera Daca |
21 | Ewelina Kucała Justyna Mistarz | 2006/2007 | III miejsce | Rejonowa Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym | Kazimiera Daca |
22 | Drużyna dziewcząt | 2007/2008 | I miejsce | Rejonowa licealiada w piłce siatkowej dziewcząt | Kazimiera Daca |
23 | Justyna Mistarz | 2007/2008 | IV miejsce | Rejonowa Licealiada Młodzieży w tenisie stołowym | Elżbieta Święch |
24 | Paulina Jamrozik | 2007/2008 | III miejsce | Małopolska licealiada w pływaniu | Agnieszka Łotocka, Ryszard Paliński |
25 | Aleksandra Jamrozik | 2007/2008 | III miejsce | Małopolska licealiada w pływaniu | Agnieszka Łotocka, Ryszard Paliński |
26 | Drużyna dziewcząt | 2007/2008 | V miejsce | Wojewódzka licealiada w piłce siatkowej dziewcząt | Kazimiera Daca |
27 | Karolina Chorabik | 2007/2008 | 23 miejsce | Małopolska licealiada w narciarstwie alpejskim - Kluszkowce | Agnieszka Śliwa |
28 | Agnieszka Wojtan | 2007/2008 | 35 miejsce | Małopolska licealiada w narciarstwie alpejskim - Kluszkowce | Agnieszka Śliwa |
29 | Emil Drabik | 2007/2008 | 6 miejsce | Wojewódzkie biegi przełajowe - Nowy Targ | Bożena Serwińska |
30 | Dominik Dyrcz, Piotr Górecki, Łukasz Górecki, Tomasz murzyn, Szymon Wróbel, Przemysław Wróbel, Paweł Stoch,Artur Liszkiewicz, Dariusz Murzański, Mateusz Szczepaniec | 2008/2009 | IV miejsce | Powiatowa Liceadiada w Piłce Sitkowej Chłpoców | Ryszard Paliński |
31 | Katarzyna Bidzińska, Agnieszka Cichoń, Małgorzata Piekarz, Urszula kołodziejczyk, Beata Bujas, Urszuls Ryś | 2008/2009 | II miejsce | Powiatowa Liceadiada w Piłce Koszykowej Dziewcząt | Ryszard Paliński |
32 | Domik Bidziński, Andrzej Kusiak, Maciej Piwowar, Kamil nosal, Tymoteusz, Grzywacz, Jakub, Niedzwiedź, Artur Liszkiewicz | 2008/2009 | IV miejsce | Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej Chłopców | Ryszard Paliński |
33 | Barbara Pieron, urszula Kołodziejczyk,Urszula Ryś, Magdalena Światłoń, Karina Marszalik, Anna Bizoń, Magdalena Strzelec,Andrzej Zając,Juliusz Filipiec, Damian Bess,Emil Drabik, Adam Krzak, Sebastian Hudaszek, Tomasz Choma, Jan Święch | 2008/2009 | II miejsce | XXVI Bieg Sztafetowy SzlakiemWalk paryzanckich | Elżbieta Święch i Agnieszka Śliwa |
34 | Aleksandra Gościńska, Justyna Irzyk, Magdalena Starzec, Anna Bizoń, Karina Marszalik, Urszula Kołodziejczyk, Kinga Mistarz, Beata Paś, Kinga Matoga, Magdalena Światłoń, Milena Starzec | 2008/2009 | III miejsce sztafeta dziewcząt | Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych | Bożena Serwińska i Agnieszka Śliwa |
35 | Tomasz Choma, Adam Krzak, Jan Święch, Jan Majorczyk, Przemysław Śliwa, Janusz Filipiec, Michał Górka, Emil Drabik. Damian Bess, Jakub Zieliński, Sebastian Hudaszek | 2008/2009 | I miejsce sztafeta chłopców | Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych | Bożena Serwińska i Agnieszka Śliwa |
36 | Tomasz Choma, Adam Krzak, Jan Święch, Jan Majorczyk, Przemysław Śliwa, Janusz Filipiec, Michał Górka, Emil Drabik. Damian Bess, Jakub Zieliński, Sebastian Hudaszek | 2008/2009 | 13 miejsce | Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe w Krakowie | Agnieszka Śliwa |
37 | Emil Drabik | 2008/2009 | I miejsce | VI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza Stoszka | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
38 | Damian Bess | 2008/2009 | III miejsce | VI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza Stoszka | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
39 | Aleksandra Gasińska | 2008/2009 | II miejsce | VI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza Stoszka | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
40 | Kinga Matoga | 2008/2009 | III miejsce | VI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza Stoszka | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
41 | Brbara Dzowska, Kinga Mistarz | 2008/2009 | 4-5 miejsce | Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym | Agnieszka Śliwa |
42 | Szymon Owca, Pawel Stoch | 2008/2009 | 6 miejsce | Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym | Agnieszka Śliwa |
43 | Agnieszka Wojtan, Paulina Pilch, Aleksandra Gac, Natalia Dziurdzia, Marta Wójtowicz, Agnieszka Cichoń, Katarzyna Bidzińska, Małgorzata Kutryba, Kinga Hans, Justyna Pacia, Natalia Miętka | 2008/2009 | II miejsce | Powiatowa Liceadiada w Piłce Sitkowej dziewcząt | Kazimiera Daca |
44 | Aleksandra Jamrozik | 2008/2009 | I miejsce (styl grzbietowy) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
45 | Kamila Dziadkowiec | 2008/2009 | II miejsce (styl grzbietowy) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
46 | Magdalena Ajchler | 2008/2009 | III miejsce (styl grzbietowy) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
47 | Szymon Bochnia | 2008/2009 | I miejsce (styl grzbietowy) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
48 | Jan Będkowski | 2008/2009 | II miejsce (styl grzbietowy) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
49 | Arkadiusz Możdżeń | 2008/2009 | IV miejsce (styl grzbietowy) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
50 | Katarzyna Kapłoniak | 2008/2009 | I miejsce (styl dowolny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
51 | Karolona Szlachetka | 2008/2009 | II miejsce (styl dowolny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
52 | Katzrzyna Bidzińska | 2008/2009 | III miejsce (styl dowolny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
53 | Michał Górka | 2008/2009 | II miejsce (styl dowolny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
54 | Jakub Jasek | 2008/2009 | V miejsce (styl dowolny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
55 | Joanna Rokosz | 2008/2009 | I miejsce (styl klasyczny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
56 | Brarbara Rokosz | 2008/2009 | IImiejsce (styl klasyczny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
57 | Rafał Zborowski | 2008/2009 | I miejsce (styl klasyczny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
58 | Piotr Wątek | 2008/2009 | II miejsce (styl klasyczny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
59 | Krzysztof Żaba | 2008/2009 | III miejsce (styl klasyczny) | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
60 | Sztafeta Chłopców | 2008/2009 | I miejsce sztafeta chłopców | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
61 | Sztafeta Dziewcząt | 2008/2009 | I miejsce sztafeta dziewcząt | Powiatowa Licealiada w Pływaniu | Bożena Serwinska i Ryszard Palinski |
62 | Ewelina Budzowska, karolina Bucha, Magdalena Tyrawa, Beata Szuba, Iwona Stężała, Małgorzata Garbień, MariolaGarbień, Agnieszka Szczurek, Katarzyna Małota, Kamila Boczkaja | 2008/2009 | III miejsce | Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt | Bożena Serwińska |
63 | Jakub Moskała, Marek Pajka, Michał Magiera, Lukasz Magiera, Artur Liszkiewicz, Kamil Sajak, Maciej Hodurek, Jacek Mardaus, dominok Dycz, Łukasz, Górecki, Robert Mastela, Szymon Wróbel | 2008/2009 | I miejsce | Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców | Bożena Serwińska |
64 | Katarzyna Panuś | 2008/2009 | I miejsce | Powiatowe Zawody Narciarskie | Agnieszka Śliwa |
65 | Michał Nieć | 2008/2009 | I miesce | Powiatowe Zawody Narciarskie | Agnieszka Śliwa |
66 | Katarzyna Małysz | 2008/2009 | III miejsce | Powiatowe Zawody Narciarskie | Agnieszka Śliwa |
67 | Piotr Wątek | 2008/2009 | III miejsce | Powiatowe Zawody Narciarskie | Agnieszka Śliwa |
68 | Tomasz Kasperczyk | 2008/2009 | V miejsce | Powiatowe Zawody Narciarskie | Agnieszka Śliwa |
69 | Marek pajka, jakub Niedźwiedź, Michał Cichoń, Szymon Tokarz, Jakub Moskała, Mateusz Wolski, Andrzej Biel, Łukasz Kucharczyk, Jacek Mardaus, Grzegorz Jamka, Dominik Bidziński | 2008/2009 | I miejsce | IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Średnich | Kamil Ostrowski |
70 | Sztafeta dziewcząt | 2008/2009 | IV miejsce | Wojewódzkie Zawody w Pływaniu | Elżbieta Święch i Agnieszka Śliwa |
71 | Sztafeta Chłopców | 2008/2009 | VIII miejsce | Wojewódzkie Zawody w Pływaniu | Elżbieta Święch i Agnieszka Śliwa |
72 | Aleksandra Gasińska | 2008/2009 | I miejsce | Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
73 | Anna Bizoń | 2008/2009 | I miejsce | Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
74 | Barbara Pieron | 2008/2009 | II miejsce | Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
75 | Kinga Mistarz | 2008/2009 | III miejsce | Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
76 | Damian Bess | 2008/2009 | I miejsce | Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
77 | Jakub Ścibor | 2008/2009 | V miejsce | Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
78 | Sebastian Hudaszek | 2008/2009 | VII miejsce | Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe | Elżbieta Święch i Kazimiera Daca |
79 | Barbara Pieron | 2008/2009 | VIII miejsce | Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe | Kazimiera Daca |
80 | Damian Bess | 2008/2009 | 18 miejsce | Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe | Kazimiera Daca |
81 | Aleksandra Gasińska | 2008/2009 | VI miejsce | Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe | Kazimieraa Daca |
82 | Paulina Cudzik, Katarzyna Warzecha, Natalia Piekarz, Aleksandra Dzieża, Anna Góralik, Natalia Klimas, Martyna Obajtek, Agnieszka Rydz, Katarzyna Małysz, Marzena Mleczek, Natalia Olech | 2008/2009 | II miejsce | Małopolski Konkurs Taneczny "Wokół Tańca" | Agnieszka Łotocka |
83 | Marek Pająk, Paweł Stoch , Jakub Moskała, Michał Magiera, Jacek Mardaus, Artur Liszkiewicz, Kamil Sajak, Tomasz Murzyn, Łukasz Magiera, Robert Mastela, Maciej Hodurek, Szymon Wróbel, Dominik Dycz, Łukasz Górecki, Kamil Nosal, Bartosz Nowak | 2008/2009 | IV miejsce | Rejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej Chłopców | Bożena Serwińska |
84 | Grupa z różnych klas | 2010/2011 | II m w etapie powiatowym | Powiatowy konkurs tańca cheerleaders | Anna Surówka |
85 | Grupa z różnych klas | 2010/2011 | wyróżnienie w etapie małopolskim | Małopolski konkurs "Talenty Małopolski " | Agnieszka Łotocka |
86 | Aneta Hudaszek Pyzio Krzysztof | 2010/2011 | I m indy I I m w etapie powiatowym | Powiatowy Bieg Przełajowy T,Stoszka | Kazimiera Daca |
87 | zespół -10 osób | 2010/2011 | II m powiatowy | Powiatowa Licealiada piłki siatkowej dziewcząt | Kazimiera Daca |
88 | Joanna Rokosz Rafał Zborowski | 2010/2011 | III m. IIIm. W etapie małopolskim | Małopolska Licealiada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu - Tarnów | Kazimiera Daca |
89 | zespół chłopców | 2010/2011 | I m. W etapie powiatowym | Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej Chłopców | Ryszard Paliński |
90 | zespół chłopców | 2010/2011 | I m. | Rejonowa Licealiada Piłki Siatkowej Chłopców | Ryszard Paliński |
91 | zespół chłopców | 2010/2011 | VI m. | Małopolska Licealiada Piłki siatkowej Chłopców | Ryszard Paliński |
92 | J.Mleczek,B.Wątor W.Gac, W.Skóra | 2010/2011 | Im. II m. W etapie powiatowym udział w etapie wojewódzkim | Licealiada w narciarstwie alpejskim | Ryszard Paliński |
93 | drużyna dziewczat | 2010/2011 | II m w etapie powiatowym | Licealiada piłki koszykowej Dziewczat | Ryszard Paliński |
94 | sztafeta dziewcząt | 2010/2011 | III m. w etapie powiatowym | Powiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych dz. | Bożena Serwińska |
95 | sztafeta chłopców | 2010/2011 | III m. w etapie powiatowym | Powiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych chł | Bożena Serwińska |
96 | zespół chł. | 2010/2011 | II m. w etapie powiatowym | Powiatowa Licealiada w Piłce ręcznej chł | Bożena Serwińska |
97 | zespół dz. | 2010/2011 | II m. w etapie powiatowym | Powiatowa Licealiada w Piłce ręcznej dz. | Bożena Serwińska |
98 | Sztafeta Biegowa | 2011/2012 | II miejsce | Sztafeta Wisniowa-Dobczyce | A. Łotocka, E Święch |
99 | Biegi Przełajowe- Sztafety | 2011/2012 | IIm dziew, IV m chło | Powiatowe Biegi Przełajowe-Sztafety | B,Serwińska, R Paliński |
100 | Tenis stołowy | 2011/2012 | II m dziewcz, VII chł | Powiatowa Licealiada Tenis stołowy | K. Daca |
101 | L.Para, T. Kaciuba,K. Pęcek IIB | 2011/2012 | II m, IV m, Vm | Powiatowa Licealiada Szachy | B. Serwinska |
102 | Dziewczeta Siatkówka | 2011/2012 | II m | Powiatowa Licealiada | K. Daca |
103 | Siatkówka chłopcy | 2011/2012 | V miejsce | Powiatowa Licaliada | Ryszard Paliński |
104 | A. Smoleń III E, K Kania II G | 2011/2012 | I m, II m | Turniej Tenisa im St Ruska | Elżbieta Święch |
105 | A. Smoleń III E, A. Ciesla II B | 2011/2012 | II m, II m | Turniej Tenisa im G. Syrka | Elżbieta Święch |
106 | Piłka halowa dziewczat | 2011/2012 | I m | Powiatowy Turniej | K.Daca |
107 | Tenis stołowy-A. Smoleń III E | 2011/2012 | II m | I Powiatowy Myślenicki Festiwal Tenisa | K. Daca |
108 | Koszykowka dziewczat | 2011/2012 | I m | Powiatowa Licealiada | Ryszard Paliński |
109 | Piłka Nożna " Orlik" | 2011/2012 | VI miejsce | Powiatowa Licealiada | Ryszard Paliński |
110 | Pływanie dziewcz, chlopcy | 2011/2012 | I m sztaf, I m sztaf | Powiatowa Licaliada | R,Palinski, E. Święch |
111 | Piłka Ręczna - dziewcząt | 2011/2012 | III m | Powiatowa Licealiada | Bożena Serwińska |
112 | Piłka Ręczna - chłopcy | 2011/2012 | II m | Powiatowa Licealiada | Bożena Serwińska |
113 | Koszykowka chłopcy | 2011/2012 | II m | Rejonowa Licealiada- N. Targ | Ryszard Paliński |
114 | Koszykowka dziewczat | 2011/2012 | III m | Rejonowa Licealiada N. Targ | Ryszard Paliński |
115 | Siatkówka chłopcy, dziewczeta | 2011/2012 | I m, I m | Powiatowy Zimowy Turniej Siatkówki | Ryszard Paliński |
116 | Piotr Oramus, Mateusz Najder- I F | 2011/2012 | I m, III m | Wojewódzka Licealiada w Narciarstwie | A.Łotocka, K Daca |
117 | Pływanie dziewcz, chlopcy | 2011/2012 | II m sztaf, VI m sztaf | Wojewódzka Licealiada N. Sącz | Elżbieta Święch, Ryszard Palinski |
118 | Kinga Zborowska IIcT.Szymczyk IIj | 2011/2012 | V m, IX m | Wojewódzka Licealiada N. Sącz | Elżbieta Święch, Ryszard Palinski |
119 | A. Burkat Ie, W.Gac IID, M. Pitala I A | 2011/2012 | Im, II m, III m | Powiatowa Licealiada Narciarstwo | K. Daca , A Łotocka |
120 | Piotr Oramus, I F | 2011/2012 | I m, | Powiatowa Licealiada Narciarstwo | K. Daca , A Łotocka |
121 | D. Bierówka II a, J. Wątor IIb | 2011/2012 | II m, III m | Powiatowa Licealiada Narciarstwo | K. Daca , A Łotocka |
122 | G. Bogdan IIh, K, Nowak IIIc, | 2011/2012 | I m, I m | Powiatowe Indyw Biegi Przełajowe | K. Daca , A Łotocka |
123 | Sylwia Topa I C | 2011/2012 | XIII m | Wojewodzkie Indyw Biegi Przełajowe | E. Święch , A Łotocka |
124 | Powiatowe biegi przelajowe | 2012/2013 | II m dziewcz, III chł | Powiatowe Biegi Przełajowe-Sztafety | R. Palński |
125 | Biegi Przełajowe- Sztafety | 2012/2013 | XXI m dziewczat | Malopolska Licealiada Sztafety | A. Ruman |
126 | Piłka nozna | 2012/2013 | VI m chlopcy | Powiatowa Licealiada P nożna | R. Paliński |
127 | Pilka Nożna | 2012/2013 | I m dziewczeta | Powiatowa Licealiada | K Daca |
128 | Tenis Stolowy | 2012/2013 | II m dziew, II m chlop | Turniej im A Ruska | K Daca. E. Świech |
129 | Pilka Siatkowa | 2012/2013 | I m chlopcy | Powiatowa Licealiada Piłki Siatkowej | R Paliński |
130 | Szachy | 2012/2013 | I m i III m chłopcy | Powiatowa Licealiada | A.Lotocka |
131 | Piłka Siatkowa | 2012/2013 | III m dziewcz | Powiatowa Licealiada | K Daca |
132 | Piłka Koszykowa | 2012/2013 | II m dziewczat | Powiatowa Licealiada | R . Paliński |
133 | Pilka Koszykowa | 2012/2013 | II m chopcz | Powiatowa Licealiada | R. Palinski |
134 | Tenis stolowy | 2012/2013 | II m chłopcy | Turniej im Syrka | A.Ruman |
135 | Taniec | 2012/2013 | I, II, III m | Przeglad Grup Tanecznych | A Łotocka. E.Świech |
136 | Taniec | 2012/2013 | II m | Licealiada w Tancu | A. Łotocka |
137 | Tenis stolowy | 2012/2013 | III m chlopcy | Licealiada w Tenisie | B. Serwinska |
138 | Plywanie | 2012/2013 | Im dzie, I m chlop | Powiatowa Licea w Plywaniu | K.Daca E.Świech |
139 | Narciarstwo | 2012/2013 | I,II m dz, I,II, III m chl | Powiatowa Licea w Narciarstwie | R. Palinski. A.Łotocka |
140 | Pilka Reczna | 2012/2013 | I m dziewczeta | Powiatowa Liceal w pilce recz | B. Serwinska |
141 | Pilka Siatkowa | 2012/2013 | Im ch, II m dziew | Zimowy Turniej siatkowki | R. Palinski |
142 | Narciarstwo | 2012/2013 | Vm A. Burkat | Malopolska Licealiada w Narty | K.Daca, A. Ruman |
143 | Pilka Reczna | 2012/2013 | I m chlopcy | Powiatowa Licealiada w pilce recznej | B. Serwinska |
144 | Pilka Siatkowa | 2012/2013 | Im chłopcy | Rejonowa Licealiada w siatkowce | R. Palinski |
145 | Pilka Reczna | 2012/2013 | III m chlopcy | Rejonowa Licealiada w p recznej | B.Serwinska |
146 | Pilka Reczna | 2012/2013 | III dziewczeta | Rejonowa Licealiada w p recznej | B.Serwinska |
147 | Plywanie | 2012/2013 | III m dzie, VIII ch | Malopolska Licealiada w plywaniu | K.Daca, E. Świech |
148 | Pilka Siatkowa | 2012/2013 | IV m ch | Malopolska Licealiada w plywaniu | R. Palinski |
149 | Szachy | 2012/2013 | IV m M. Chmiel | Malopolska Licealiada w szachach | R. Palinski |
150 | Biegi Przełajowe- | 2012/2013 | 9 uczniow awans na Malo | Powiatowa Licealiada w biegach | A. Ruman. A Łotocka |
151 | MSZS Krakow | 2012/2013 | Puchar za Xim w Malopolsce | Osiagniecia sportowe szkol srednich | A. Łotocka |
152 | Sztafeta Biegi | 2013/2014 | III m chłopcy | Powiatowe sztafetowe Biegi Przełajowe | B. Serwińska |
153 | Szachy | 2013/2014 | Im. II m chłopcy | Powiatowa Licealiada w Szachach | R. Kostecki |
154 | Szachy | 2013/2014 | Iim, III m dziewcza | Powiatowa Licealiada w Szachach | R. Koctecki |
155 | Siatkówka | 2013/2014 | II m dziewczeta | Powiatowa Licealiada | K. Daca |
156 | Siatkowka | 2013/2014 | Iim chłopcy | Powiatowa Licealiada | R. Paliński |
157 | MSZS Krakow | 2013/2014 | Puchar za 11m w Małopolsce | Osiagniecia sportowe szkol srednich | R. Paliński |
158 | Koszykówka | 2013/2014 | II m dziewczeta | Powiatowa Licealiada | R. Paliński |
159 | Tańce | 2013/2014 | I m Cheerleaders | Powiatowa Licealiada | R. Paliński |
160 | Koszykówka | 2013/2014 | III m chłopcy | Powiatowa Licealiada | R. Paliński |
161 | Pływanie dziewcz, chlopcy | 2013/2014 | Im dziewczat i chłopców | Powiatowa Licealiada | E. Święch , R. Kostecki |
162 | Plywanie indyw | 2013/2014 | Im K. Madej, A. Hujdus | Powiatowa Licealiada | E. Święch , R. Kostecki |
163 | Szachy | 2013/2014 | VIIIm M.Chmiel, IX K.Opydo | Małopolska Lic Szachy Olkusz | R. Paliński |
164 | Narciarstwo | 2013/2014 | A. Burkat Im, S. Bierówka Iim, A. Trybała IIIm | Powiatowa Lice | G. Kucharczyk |
165 | Piłka ręczna | 2013/2014 | Iim chłopcy | Powiatowa Licea | B. Serwińska |
166 | Piłka reczna | 2013/2014 | IIIm dziewczat | Powiatowa Licel. | B.Serwinska |
167 | Pływanie dziewcz, chlopcy | 2013/2014 | K.Madej XV m, K. Żyła XIIIM | Małopolska Licel | E. Świech |
168 | Biegi Przełajowe indyw | 2013/2014 | Im N. Tomczyszyn, IIIm D. Cienkosz | Powiatowa Liceal. | B. Serwinska |
169 | Pilka Nożna | 2013/2014 | IV m chlopcy | Powiat Liceal. | R. Paliński |
170 | Sztuczne Boisko | 2014/2015 | 11.09.2014 | Uroczyste Otwarcie Boiska |   |
171 | Biegi Przełajowe | 2014/2015 | Ivm dziew, Ivm chlopcy | Powiatowa Liceal. | K. Daca, Ł Kucharczyk |
172 | Szachy | 2014/2015 | Im dziewczat i chłopców | Powiat Liceal. | A. Ruman |
173 | Siatkówka | 2014/2015 | II m dziewczat | Powiat Liceal. | K. Daca |
174 | Siatkówka | 2014/2015 | IIIm chłopcy | Powiat Liceal. | R. Paliński |
175 | Koszykowka | 2014/2015 | IIIm chłopcy | Powiat Liceal. | R. Paliński |
176 | Koszykówka | 2014/2015 | Im dziewczat | Powiat Liceal. | R. Paliński |
177 | Taniec | 2014/2015 | II m dziewczeta | Powiat Liceal. | R. Paliński |
178 | Piłka Nożna " Orlik" | 2014/2015 | II m dziewczeta | Powiat Liceal. | K. Daca |
179 | Tenis stołowy | 2014/2015 | III m chłopcy | Powiat Liceal. | E. Świech |
180 | Pływanie | 2014/2015 | I m dziewczeta, II m chłopcy | Powiat Liceal. | A. Ruman, E. Święch |
181 | Pływanie | 2014/2015 | XIII m chłopcy szt. | Malopolska Licel. | E. Świech R. Paliński |
182 | Koszykowka | 2014/2015 | II m dziewczeta | Rejonowa Liceal. | R. Paliński |
183 | Narciarstwo | 2014/2015 | Ind. I m, II m, dziw, chlop | Powiat. Liceal | K. Daca |
184 | Narciarstwo | 2014/2015 | VIII m druzyna | Malopolska Liceal. | K. Daca |
185 | Piłka reczna | 2014/2015 | II m chłopcy | Powiat Liceal. | B. Serwinska |
186 | Piłka reczna | 2014/2015 | II m dziewczeta | Powiat. Liceal | B. Serwińska |
187 | Biegi Przelajowe | 2014/2015 | Ind I m, II m III m, VII m | Powiat Liceal. | A.Łotocka,R. Paliński |
188 | Pilka Nożna | 2014/2015 | III m chłopcy | Powiat Liceal. | A. Kucharczyk |
189 | Biegi Przełajowe | 2015/2016 | II m chlopcy, IV m dziew | Powiat Liceal. | K. Daca A. lotocka |
190 | Biegi Przełajowe | 2015/2016 | XVI m chlopcy | Malopolska Liceal | K. Daca |
191 | Szachy | 2015/2016 | Im chlo, I m dziew | Powiatowa Liceal | E.Świech |
192 | Siatkowka | 2015/2016 | II m chlopcy | Powiatowa Liceal | R. Paliński |
193 | Siatkówka | 2015/2016 | II m dziew | Powiatowa Liceal. | K. Daca |
194 | Piłka Nożna " Orlik" | 2015/2016 | II m dziew | Powiatowa Licel. | K. Daca |
195 | Koszykowka | 2015/2016 | I m dziewczat | Powiatowa Liceal. | R. Paliński |
196 | Koszykówka | 2015/2016 | II m chlopcy | Powiat Liceal. | R. Paliński |
197 | Koszykowka | 2015/2016 | II m dziew | Rejonowa Liceal | R. Paliński |
198 | Pilka Reczna | 2015/2016 | II m dziew | Powiat Liceal. | R. Paliński |
199 | Pilka Reczna | 2015/2016 | I m chłopcy | Powiat Liceal. | R. Paliński |
200 | Pilka Reczna | 2015/2016 | III m chlopcy | Rejonowa Liceal | K. Daca |
201 | Tenis Stolowy | 2015/2016 | IV m dziew | Rejonowa Liceal | G. Kucharczyk |
202 | Biegi sztafetowe | 2016/2017 | IV m chłopcy | Powiat Liceal. | E. Świech, G. Kucharczyk |
203 | Szachy | 2016/2017 | I m chlopcy dziewczeta | Powiat Liceal. | A. Łotocka |
204 | Pilka Reczna | 2016/2017 | II m chlopcy, dziewcz | Powiat Liceal. | B. Serwińska |
205 | Koszykowka | 2016/2017 | I m dziew | Powiat Liceal. | R. Paliński |
206 | Koszykowka | 2016/2017 | V m chlopcy | Powiat Liceal. | R. Paliński |
207 | Koszykowka | 2016/2017 | IV m dziew | RejonowaLiceal. | R. Paliński |
208 | Pływanie | 2016/2017 | I m dziew, II m chłop | Powiat Liceal. | E.Świech A. Łotocka |
209 | Szachy | 2016/2017 | IX m druzyna | Malopolska Liceal. | A.Łotocka |
210 | Tenis Stolowy | 2016/2017 | IV m dziew | Rejonowa Liceal. | G. Kucharczyk |
211 | Narciarstwo | 2016/2017 | Im, II m, III m | Powiat Liceal. | R. Paliński |
212 | Pilka Koszykowa | 2017/2018 | I m dziewczeta | Powiat Licealiada | R. Paliński |
213 | Piłka koszykowa | 2017/2018 | III m dziewczeta | Licealiada Rejon-Nowy Targ | R.Paliński |
214 | Pilka Siatkowa | 2017/2018 | II m dziewczęta | Licealiada Powiat | R. Paliński |
215 | Piłka Siatkowa | 2017/2018 | II m chłopcy | Licealiada Powiat | R. Palinski |
216 | Piłka ręczna | 2017/2018 | II m chlopcy | Licealida Powiat | M. Rusek |
217 | Pilka ręczne | 2017/2018 | III m dziewczeta | Licealiada Powiat | M. Rusek |
218 | Piłka Nożna " Orlik" | 2017/2018 | I m chłopcy | Licealiada Powiat | Ł.Kucharczyk |
219 | Pływanie | 2107/2018 | Im sztefata chlopcy, dziewczęta | Liceliada Powiat | A.Łotocka,E.Święch |
220 | Pływanie | 2017/2018 | XI m sztafeta-chłopcy | Licealiada Małopolska-N. Sącz | R. Paliński |
221 | Szachy | 2017/2018 | Im drużyna | Licealiada Powiat | A.Łotocka |
222 | Szachy | 2017/2018 | Im drużyna | Licealiada Małopolska-Myslenice | A.Ruman |
223 | Piłka plażowa | 2017/2018 | Im chłopcy | Liceliada Powiat | A. Ruman |
224 | Piłka plażowa | 2017/2018 | III m dziewczeta | Liceliada Powiat | A. Ruman |
225 | Piłk plażowa | 2017/2018 | II m chlopcy | Rejon -Chrzanów | A. Ruman |
226 | Piłka plażowa | 2017/2018 | II m chlopcy | Licealiada Małopolska | R. Paliński |
227 | Biegi przełajowe | 2017/2018 | II m dziew, chłopcy | Licealiada Powiat | A. Łotocka |
228 | Narciarstwo | 2017/2018 | II m chłopcy, I dziew | Licealiada Powiat | M. Rusek |
229 | Narciarstwo | 2017/2018 | 28m ch, 22 m dziew | Licealiada Małopolska- Kluszkowce | M. Rusek |
230 | Tenis stolowy | 2017/2018 | Im Anna Nawara | Licealiada Powiat | M. Rusek |
231 | Taniec | 2017/2018 | Im Cheerleaders | Licealiada Powiat | A.Łotocka |
Powrót na początek strony |
PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE |
LP | UCZEŃ | ROK SZKOLNY | OSIĄGNIĘCIE | NAZWA KONKURSU | NAUCZYCIEL |
1 | Ewa Kamińska | 2003/2004 | II miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
2 | Paulina Ulman | 2003/2004 | II miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
3 | Katarzyna Burkat | 2003/2004 | II miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
4 | Grzegorz Kiełtyka | 2003/2004 | III miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
5 | Tomasz Hanuszek | 2003/2004 | III miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
6 | Tomasz Boniar | 2003/2004 | III miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
7 | Monika Kominiak | 2004/2005 | I miejsce (indywidualnie) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
8 | Alicja Ślósarz | 2004/2005 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
9 | Monika Kominiak | 2004/2005 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
10 | Magdalena Pachacz | 2004/2005 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
11 | Tomasz Mazur | 2005/2006 | III miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
12 | Pior Włoch | 2005/2006 | III miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
13 | Mikołaj Wincenciak | 2005/2006 | III miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
14 | Kamil Róg | 2005/2006 | III miejsce | Wojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
14 | Tomasz Mazur | 2005/2006 | II miejsce (indywidualnie) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
15 | Tomasz Mazur | 2005/2006 | III miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
16 | Alicja Ślósarz | 2005/2006 | III miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
17 | Katarzyna Ruman | 2005/2006 | III miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
18 | Joanna Ćwierz | 2005/2006 | III miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
19 | Barbara Kaleta | 2005/2006 | III miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
20 | Alicja Ślósarz | 2006/2007 | I miejsce, IX miejsce | Finał centralny zawodów "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
21 | Barbara Kaleta | 2006/2007 | I miejsce, IX miejsce | Finał centralny zawodów "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
22 | Katarzyna Ruman | 2006/2007 | I miejsce, IX miejsce | Finał centralny zawodów "Sprawni jak żołnierze" | Andrzej Kruczek |
23 | Alicja Ślósarz | 2006/2007 | I miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
24 | Barbara Kaleta | 2006/2007 | I miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
25 | Barbara Kaleta | 2006/2007 | IV miejsce (indywidualnie) | Centralne Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Letnich Sportach Obronnych | Andrzej Kruczek |
26 | Barbara Kaleta | 2006/2007 | II miejsce (drużynowo) | Centralne Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Letnich Sportach Obronnych | Andrzej Kruczek |
27 | Konrad Marszalik | 2007/2008 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
28 | Roman Gabryś | 2007/2008 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
29 | Patryk Harnaśiak | 2007/2008 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
30 | Grzegorz Kruczek | 2007/2008 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
31 | Magdalena Ajchler | 2007/2008 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
32 | Magdalena Szafraniec | 2007/2008 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
33 | Sylwia Stalmach | 2007/2008 | II miejsce (drużynowo) | Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim | Andrzej Kruczek |
34 |   | 2011/ 2012 | I miejsce (drużynowo) | Pojedynek Strzelecki Dziewcząt | Andzrzej Kruczek |
35 | Anna Kruczek, | 2011/2012 | III miejsce klasyfikacja dziewczat | Pojedynek Strzelecki Dziewcząt | Andzrzej kruczek |
36 | Monika Ślusarczyk | 2011/2012 | III m-ce klasyfikacja dziewczat | Pojedynek Strzelecki dziewcząt | Andzrzej Kruczek |
37 | Joanna Kłośińska | 2011/2012 | III m-ce klasyfikacja dziewczat | Pojedynek Strzelecki Dziewcząt | Andrzej Kruczek |
38 | Grzegorz Kruczek | 2011/2012 | II m-ce drużynowo | Pojedynek Strzelecki Chłopców | Andrzej Kruczek |
39 |   | 2011/2012 | II m-ce drużynowo | Klasyfikacja generalna | Andrzej Kruczek |
40 | Anna Kruczek, Monika Ślusarczyk, Joanna Kłośińska | 2011/2012 | III m-ce drużynowo | Pojedynek Strzelecki Dziewcząt | Andrzej Kruczek |
41 | Monika Ślusarczyk, Anna Kruczek, Kornelia mielecka, GabrielaGrabowska, Aleksander Ożóg, Mikołaj Wielgus, Piotr Górka, Szymon Kurowski | 2012/2013 | I m-ce drużynowo | Powiatowe Turnirj Strzeleckie: 1. z okazji 94 rocznicy odzyskania niepodległości I miejsce, 2. o "Puchar Starosty" I miejsce, 3. o "Puchar Wiosny" I miejsce, 4. z okazji "Tygodnia LOK" I miejsce.
| Andrzej Kruczek |
42 | Anna Kruczek, Kornelia Mielecka, Aleksander Ożóg, Mikołaj Wielgus, Piotr Górka, Szymon Kurowski | 2012/2013 | IV m-ce drużynowo | Wojewódzkie Mistrzostwa LOK w Krosie Strzeleckim | Andzrzej Kruczek |
43 | Dominika Sanowska, Daria Kaczorowska, Iwona Hanusiak, Katarzyna Trybała, Maria Słonina, Klaudia Hołuj | 2012/2013 | I m-ce drużynowo | Mistrzostwa Pierwszej Pomocy- strefowy | Zuzanna Zawadzińska |
44 | Dominika Sanowska, Daria Kaczorowska, Iwona Hanusiak, Katarzyna Trybała, Maria Słonina, Klaudia Hołuj | 2012/2013 | VI m-ce drużynowo | Wojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy | Zuzanna Zawadzińska |