Lista przyjętych
klasa: 1A [1A mat-fiz]
I Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w ZSO Myślenicach


Nazwisko, Imię
Chrustek, Emilia
Frankiewicz, Kacper
Handzel, Adrian Fabian
Janik, Hubert
Janik, Karolina
Kiebzak, Anna
Korabik, Julia
Kowal, Konrad
Kulpa, Radosław
Leśniak, Kacper
Maj, Joanna
Marcisz, Kacper
MIROCHNA, KRYSTIAN
Pachoń, Natalia
Piwowarczyk, Jan
Podoba, Magdalena
Polewka, Paweł, Szymon
Rogowiec, Iga
Ryś, Aleksander
Skrzeczyński, Maciej
Skrzeczyński, Wojciech
Wiśniewski, Łukasz
Zych, Michał

Lista przyjętych
klasa: 1B [1B mat-chem]
I Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w ZSO Myślenicach


Nazwisko, Imię
Bajer, Emilia
Bombol, Jan
Bonior, Anna
Filipek, Grzegorz
Garbień, Michał
Judasz, Karol
Kaźnica, Bartłomiej
Oskwarek, Weronika
Ostafin, Aleksandra
Ostafin, Karol
Pardyak, Dominik
Pawlik, Aleksandra
Pietrzak, Karolina
Piwowarczyk, Kamil
Płoszczyca, Julia
Podsiadło, Wojciech
Sekuła, Joanna
Sroka, Monika
Starzec, Antoni
Suder, Julia
Szarek, Aleksandra
Szymczyk, Aleksandra
Ulman, Mateusz, Szymon
Walasik, Justyna
Wąsowicz, Norbert
Węgrzyn, Edyta
Woś, Sabina
Zięba, Aleksandra

Lista przyjętych
klasa: 1C [1C biol-chem]
I Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w ZSO Myślenicach


Nazwisko, Imię
Bernat, Aneta
Gatlik, Karolina
Gortych, Gabriela
Habieda, Małgorzata Zofia
Jarząbek, Martyna
Jończyk, Emilia
Kęsek, Wiktor
Kowalcze, Karol
Laton, Karina
Lewicki, Mikołaj
Łopata, Julia
Mielecka, Monika
Mularczyk, Jakub
Murzyn, Gabriela
Nawieśniak, Kacper
Perchlicka, Gabriela Anna
Pęcek, Julia
Sadowska, Karina
Starzec, Natalia
Szymczyk, Sebastian
Urbański, Stanisław

Lista przyjętych
klasa: 1D [1D biol-mat]
I Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w ZSO Myślenicach


Nazwisko, Imię
Batko, Małgorzata
Bertman, Katarzyna
Ćwierz, Martyna
Dziura, Bartłomiej
Feliks, Milena
Ferfecka, Karolina
Francuziak, Anna, Wiktoria
Górka, Emilia
Gruchacz, Magdalena
Jamróz, Anna
Jugowiec, Natalia
Karkosz, Amelia
Kasprzycka, Mariola Anna
Kępa, Patryk
Kosek, Łucja
Kosior, Maksymilian
Lewandowska, Martyna
Matoga, Wojciech
Nosek, Aleksandra
Nowak, Hubert
Orzechowska, Urszula, Zofia
Oskwarek, Karolina
Ostój, Izabela
Paruch, Zuzanna
Perczyńska, Aleksandra
Płachta, Natalia
Płatek, Agnieszka
Ptak, Nikola
Ryś, Piotr
Wątor, Małgorzata
Zborowska, Martyna

Lista przyjętych
klasa: 1E [1E mat-geogr-j.ang]
I Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w ZSO Myślenicach


Nazwisko, Imię
Bednarz, Kinga
Bednarz, Piotr Krzysztof
Bujas, Nikola
Burdzińska, Anna
Dyduła, Nikola
Głowacki, Krzysztof
Jędrzejczyk, Joanna
Kania, Bartłomiej
Kiszka, Gabriela
KUREK, JAN
Kyrcz, Wojciech
Moskal, Kamil
Nenko, Kamil
Nowak, Oliwia
Obajtek, Maja
Oleś, Natalia
Pawlak, Łukasz
Piotrowicz, Karol
Rutka, Maksymilian
Sąkól, Hubert
Słowiak, Laura
Strączek, Szymon
Strzelec, Karolina
Studziński, Jakub
Światłoń, Amelia
Twardosz, Patrycja
Ziobro, Eric

Lista przyjętych
klasa: 1F [1F j.pol-j.ang-WOS]
I Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w ZSO Myślenicach


Nazwisko, Imię
Brytańczyk, Zofia
Cegielska, Katarzyna
Chartuniewicz, Emilia
Drabik, Urszula
Flig, Karolina
Gawlak, Karol
Górni, Gabriela
Grochal, Aleksandra
Kępa, Bogumiła
Kumala, Magdalena
Luberda, Anna Maria
Małota, Gabriela
Ogiela, Kamila
Opiela, Julia
Pajdzik, Amelia
Palonek, Marcelina
PIETRZAK, PATRYCJA
Rapta, Wiktoria
Rokosz, Natalia, Maria
Romaniak, Julia
Smajdor, Paweł
Trystuła, Aleksander
Włódyka, Natalia
Wylegała, Dominik

Lista przyjętych
klasa: 1G [1G geogr-j.pol- j.ang]
I Liceum Ogółnokształcące im. T. Kościuszki w ZSO Myślenicach


Nazwisko, Imię
Balicka, Magdalena
Blak, Patrycja
Dyrda, Marcelina
Gwóźdź, Dobrochna
Hodurek, Aleksandra
Janik, Antonina
Kaim, Szymon
KNIARZ, MATEUSZ
Kochan, Aleksandra
Kopera, Klemens
Kornacki, Stanisław
Leśniak, Weronika
Lędźwa, Patrycja
Makusek, Wiktoria Jadwiga
MASTELA, OLIWIA
Miętus, Paweł
Murzyn, Oliwia Patrycja
Nadolnik, Natalia Angelika
Niepsuj, Radosław
Pustelnik, Kinga
Rosiek, Milena Natalia
Rozkrut, Anna
Sobala, Kamila
Sobesto, Arkadiusz
Tokarz, Weronika
Wierzbowicz, Zuzanna
Wojciarczyk, Martyna
Wójcik-Jackowska, Gracja
Zahel, Filip
Zakrzewska, Maja