NOWE AKCJE WOLONTARIATU – ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do udziału w kiermaszu fantów dla Myślenickich Bezdomniaków, który trwa do świąt przy szkolnej bibliotece. Dochód zostanie przeznaczony dla potrzebujących psów i kotów z okolic Myślenic.

Zachęcamy również do włączenia się w akcję „Góra Grosza’’, którą rozpoczynamy 13 grudnia. Jej celem jest pomoc dzieciom wychowującym się w nie swoim domu. Grosiki (i nie tylko) możecie wrzucać do skarbonki znajdującej się  w bibliotece przy oknie. Akcja trwa do końca roku szkolnego.

          Każdy grosz się liczy!!!:))

Zachęcamy do udziału

Szkolny wolontariat

Wolontariusze I LO dla Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego

Po wakacyjnej przerwie nawiązaliśmy ponownie kontakt z OREW-em w Myślenicach. Chcąc nieco odmienić trudną pandemiczną rzeczywistość w oczach podopiecznych ośrodka dla niepełnosprawnych nasi wolontariusze przygotowali dla nich prezentację pt. „Wspomnienia z wakacji.” Wolontariusz z klasy 2D nagrał płytkę z autorskimi utworami „Jesienne melodie.”


W okresie przedświątecznym wolontariuszki z klasy 3B przygotowały „Opowieść Wigilijną” jako prezent mikołajowy dla podopiecznych i nauczycieli ośrodka, która została przekazana pani Dyrektor OREW-u w formie płytki CD.
Wkładamy dużo serca w nasze akcje i mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie i działalność zostanie nagrodzona uśmiechem dzieci!
#RazemNaŚwięta


Opiekun Szkolnego Wolontariatu,
Edyta Profic