Małopolska Chmura Edukacyjna – wyjazd na Uniwersytej Jagielloński

W środę, 14.12.2016, o godz. 6:30 przed budynkiem naszego liceum zebrali się uczniowie uczestniczący w zajęciach on – line z matematyki w ramach projektu pn. „Realizacja zajęć dodatkowych podnoszących kompetencje kluczowe uczniów ZSO w Myślenicach przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii komunikacyjnych” Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014 –2020
w ramach Poddziałania 10.1.4 MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA. Czytaj dalej „Małopolska Chmura Edukacyjna – wyjazd na Uniwersytej Jagielloński”

„igLO”

Miło nam oznajmić, że złożyliśmy właśnie pierwszy w tym roku szkolnym numer „igLO”.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, co się kryje pod tą zabawnie brzmiącą nazwą, krótka podpowiedź. Internetowa Gazetka I LO im. T. Kościuszki wydawana jest od kilku lat, a tworzą ją dla Was uczniowie pełni pasji i dziennikarskich talentów. Cieszymy się ogromnie, że już dołączyli do nas nowi redaktorzy z klas pierwszych.

W najnowszym numerze każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy gorąco do lektury!

Spotkanie redakcji „igLO”

Serdecznie zapraszam na spotkanie redakcji szkolnej gazetki internetowej w czwartek o 10.35. do sali nr 20. Zachęcam uczniów klas pierwszych, którzy mają dziennikarskie doświadczenie albo lubią pisać, by dołączyli do zespołu „igLO”. Każde pióro się przyda!

Agnieszka Panuś