Narodowe Czytanie „Nad Niemnem”

W całej Polsce 9 września uroczyście czytano dzieło Elizy Orzeszkowej „Nad Niemnem”, to już 12 edycja tej czytelniczej i patriotycznej inicjatywy.

Do świętowania dzień wcześniej (8.09) dołączyła nasza szkoła. W bibliotece powstała pamiątkowa wystawa poświęcona powieści. Można było obejrzeć również ekranizację, posłuchać audiobooka, jak i przybić pamiątkową pieczęć na własne egzemplarze książki.

Wolontariusze poszukiwani

Centrum Usług Społecznych w Myślenicach poszukuje wolontariuszy w wielu 16+, którzy są gotowi towarzyszyć osobom starszym. W tym celu dla wszystkich chętnych organizowane jest szkolenie 16 września od 8 do 17 w CAL Rynek 27 Myślenice. Obowiązują zgłoszenia a szczegółowe informacje na plakacie.

Jeżeli będą wśród uczniów osoby które chcą być wolontariuszami, ale nie są w stanie pojawić się na szkoleniu również proszeni są o kontakt.

Szkoły pełne talentów 2

Nasza szkoła już po raz drugi bierze udział w akcji SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2! Gorąco zachęcamy do zbierania Talenciaków i przekazywania naszej szkole.

Zasady są proste: za zakupy w sklepach Lidl, otrzymują Państwo Talenciaki, które możecie przekazać wybranej placówce oświatowej. Punkty w nich zawarte można wpisać samemu na stronie internetowej https://szkoly.lidl.pl/ lub przynieść do szkole. Specjalna skrzyneczka do której można je wrzucać u nas znajduje się na korytarzu przed biblioteką i przed pokojem nauczycielskim.

Im więcej Talenciaków, tym więcej szans na atrakcyjne nagrody i materiały dydaktyczne dla szkoły.
Gorąco zachęcamy do udziału!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1. odbędzie się w auli szkolnej (2 piętro) wg harmonogramu:

Klasy 1A, 1G, 1E (w rekrutacji klasy A i E) godz 10:00

Klasy 1B, 1H, 1F (w rekrutacji klasy B i F) godz 10:45

Klasy 1C, 1D, 1J, 1K(w rekrutacji klasy C i D ) godz 11:30

Później spotkanie z wychowawcami w klasach (wykaz sal na spotkania dostępny w szkole)

Klasy 2-4 spotkania z wychowawcami o godz. 9:00. (wykaz sal na spotkania dostępny w szkole)