Zwycięstwo naszych uczniów w I Powiatowym Konkursie Międzyprzedmiotowym!

SONY DSCPaweł Gędłek i Jakub Klecha z klasy Ib wygrali I Powiatowy Konkurs Międzyprzedmiotowy.
Norbert Bodziony i Filip Garbień z klasy Ib, zajęli III miejsce.

W dniu 9 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół im. ks. J. Tischnera w Dobczycach, odbywał się I Powiatowy Konkurs Międzyprzedmio -towy.  Celem konkursu, jak podają organizatorzy, jest popularyzacja wiedzy ogólnej wśród młodzieży, rozwijanie ich zainteresowań i uzdolnień. Uczestnikami była młodzież szkół gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego. Uczniowie startowali w parach. Konkurs sprawdzał ich wiedzę z zakresu następujących przedmiotów: język polski, język angielski, historia, biologia, geografia, chemia, matematyka i fizyka. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów: Agnieszka Sztabkowska, Maria Rokosz, Patryk Smolik, Piotr Mąka z klasy IIa,
Paweł Gędłek, Jakub Klecha, Norbert Bodziony i Filip Garbień z Ib oraz Jakub Kurek
i Bartłomiej Braś z klasy IIe.

Gratulujemy !!!