SUKCES PROJEKTU ,,Pod Osłoną” W XII EDYCJI OLIMPIADY Zwolnieni z Teorii

Uczennicom naszej szkoły udało się uzyskać wyróżnienie w postaci Srebrnego Wilka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Wzięły one udział w Wielkim Finale, który odbył się 28 maja 2026 roku na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie. 

Zarząd założycieli gali tworzyli  Paula Bruszewska, Marcin Bruszewski, Maria Paściak oraz Klaudia Wyszyńska.

Opiekun: Beata Strzelec