Uczennicom naszej szkoły udało się uzyskać wyróżnienie w postaci Srebrnego Wilka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Wzięły one udział w Wielkim Finale, który odbył się 28 maja 2026 roku na Stadionie Miejskim Legii w Warszawie.
Zarząd założycieli gali tworzyli Paula Bruszewska, Marcin Bruszewski, Maria Paściak oraz Klaudia Wyszyńska.
Opiekun: Beata Strzelec






