Wybory do Samorządu Szkolnego

sam1DROGI UCZNIU I LO!
Już 20 października 2014 r. w naszej szkole odbędą się wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Z faktu, że jesteś członkiem społeczności „Kościuszki” Twoim prawem, i jednocześnie obowiązkiem, jest przystąpienie i oddanie głosu w wyborach. Możesz również sam zostać kandydatem i przeprowadzić kampanię wyborczą, przez co aktywnie weźmiesz udział w procesie kształtowania samorządu. Pamiętaj – to także od Ciebie zależy, czy nasze liceum będzie miejscem, gdzie młodzież będzie ciekawie spędzała czas i podejmowała nowe inicjatywy budowania życia szkolnego. Przyjdź, zagłosuj, zaproponuj swoją kandydaturę – aby dokonać zmian !
Kandydatów na przewodniczącego należy zgłaszać do 10 października. Rejestrację prowadzi opiekun samorządu pani Joanna Kazanecka. W dniach 13 do 17 października trwać będzie kampania wyborcza.sam2