Wyniki wyborów SU

W dniu 20 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego I LO. Możliwość głosowania miały 782 osoby. W wyborach oddano 696 głosów. Decyzją uczniów przewodniczącym w roku szkolnym 2014/15 został Konrad Grandys, który uzyskał łącznie187 głosów. Rożnicą 95 punktów pokonał zdobywcę drugiego miejsca – Tomasza Motykę (92 głosy). Na trzecim miejscu uplasował się Grzegorz Lis (91). Dalej w klasyfikacji znaleźli się Konstancja Braś (80 głosów), Aleksandra Oramus (63), Daniel Cienkosz (61), Nikoletta Kopp (60), Dominik Dziadek (43). Wśród glosujących było 19 niezdecydowanych, których głosy zostały unieważnione. Dziękujemy wszystkim wyborcom i kandydatom za aktywny udział w kampanii i wyborach.

Katarzyna Wróbel, Beniamin Wilkołek

„Chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos, gdyż moje nazwisko nie było tak bardzo wyeksponowane jak innych kandydatów.”

Konrad Grandys, nowy Przewodniczący Szkoły