Prezentujemy sylwetki kandydatów na przewodniczącego SU: Jakub Goławiecki, 1C, numer 1 na liście wyborczej

12064497_883394641756658_2046862082_nJestem kandydatem z pierwszej klasy, lecz mimo to zamierzam zrobić co w mojej mocy żeby było lepiej. Jestem zainteresowany chemią, w wolnych chwilach lubię pobiegać i popływać, baaardzo lubię banany. W sprawowaniu roli przewodniczącego szkoły nie mam dużego doświadczenia. Nigdy nie sprawowałem tego urzędu, ale jestem świadomy obowiązków z nim związanych. Jako przewodniczący przede wszystkim chciałbym umilić atmosferę w naszej szkole. Zrobię wszystko by godnie reprezentować naszą szkołę poza jej murami. Rola przewodniczącego szkoły nie jest łatwa, jednak myślę, że uda mi się zrobić tak by było jak najlepiej. PROGRAM:

1. Urozmaicenie dni nauki w mini święta typu: Dzień Maturzysty
  2. Próba rozszerzenia asortymentu sklepiku szkolnego w rzeczy takie jak: koktajle bezcukrowe.
  3. Urozmaicenie dni otwartych szkoły.
  4. Przywrócenie szczęśliwego numerka.