WYPŁYWALI ZWYCIĘSTWO!

Uczniowie naszej szkoły 14 stycznia wzięli udział w Powiatowych Zawodach Pływackich na Myślenickim basenie ,,Aquarius”, gdzie wykazali się szybkością, techniką i sportowym duchem walki w drodze na podium.

Sportową rywalizację toczyli w stylach: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym oraz w sztafecie zarówno dziewcząt, jak i chłopców. Większość ,,naszych” pływaków uplasowała się na najwyższych stopniach podium awansując do poziomu wojewódzkiego. Wśród nich znaleźli się:

W stylu motylkowym: Nikoletta Kopp (I miejsce), Anna Zduń (III miejsce), Marek Starowicz (I miejsce)

W stylu grzbietowym: Anna Wątek (I miejsce), Aleksandra Uryga (II miejsce), Dariusz Szczęsny (I miejsce), Konrad Grandys (IV miejsce)

W stylu klasycznym: Agnieszka Święch (IV miejsce), Antoni Buczek ( I miejsce), Sebastian Maślak (II miejsce), Marek Mróz (III miejsce)

W stylu dowolnym: Karina Miętka (II miejsce), Sylwia Serafin (IV miejsce), Konrad Madej (I miejsce), Karol Drozdowicz-Nita (II miejsce).

W zawodach brali także udział: Magda Horabik, Szymon Jasek, Jan Litwa, Ryszard Libucha.

Obydwie nasze sztafety zmierzą się z przeciwnikami z całego województwa. Trzymajmy za nich mocno kciuki i życzmy kolejnego zwycięstwa!

mgr Agnieszka Łotocka, mgr Ryszard Paliński