Ogłoszenia Samorządu Uczniowskiego!

Poczta Walentynkowa!
Bardzo miło jest nam poinformować, że od dzisiaj rusza poczta walentynkowa. „Miłosne listy” można przynosić do skrzynki, która znajduje się w czytelni do najbliższego poniedziałku! Korespondencja zostanie przekazana przez posłańca 15 lutego na lekcji trzeciej! Bardzo prosimy, aby na listach znajdowało się imię, nazwisko oraz klasa adresata!

Konkurs walentynkowy!
Kolejną atrakcją na zbliżające się walentynki będzie konkurs! Klasy, które będą chciały przystąpić do rywalizacji, będą musiały najpierw spełnić warunek, czyli co najmniej 80% klasy musi być ubrana na kolor czerwony (wystarczy jeden widoczny element ubioru). Następnie każda klasa ma za zadanie przygotować zabawny strój walentynkowy, w który ubiorą jedną osobę. Stroje będzie oceniać komisja samorządu uczniowskiego na lekcjach czwartej i piątej 15 lutego w poniedziałek! Nagrodą dla klas pierwszych i drugich będzie jeden dzień wolny od pytania i niezapowiedzianych prac pisemnych, jeśli jednak wygra klasa trzecie dostanie słodki upominek! Zachęcamy również wszystkich nauczycieli do ubrania na kolor czerwony!

Przewodniczący SU,
Szymon Jasek