Konkurs na najmilszą i najmilszego I LO rozstrzygnięty!

13016810_1004585129596438_481918264_oZakończyła się trzecia edycja konkursu na najmilszą i najmilszego ucznia I LO.

W tegorocznej odsłonie wzięli udział:

1A- Alicja Muniak i Kamil Wierciak

1E- Katarzyna Swachta i Konrad Hajdas

1F- Małgorzata Zając

1G- Aleksandra Szymoniak

2A- Joanna Cieżak

Pierwszy etap odbył się na wypełnionej po brzegi auli szkolnej. Kandydaci byli oceniani przez 16 – osobowe jury składającym się z przedstawicieli klas pierwszych, drugich oraz nauczycieli: Pani Anity Szymoniak i Joanny Kazaneckiej. Na początku kandydaci zaprezentowali swoje sylwetki, działalność społeczną, talenty i pasje, a wśród nich m.in. taniec, śpiew, poezję i malarstwo. Następnie zawodnicy stawili czoła wymagającym pytaniom z dziedziny historii i życia szkolnego I LO. Po niezwykle wyrównanym poziomie i wysokim poziomie widowiska do finału zakwalifikowali się: Alicja Muniak, Kamil Wierciak, Konrad Hajdas, Aleksandra Szymoniak i Joanna Cieżak. Drugi i finalny etap odbył się w jeszcze bardziej pękającej w szwach auli szkolnej. Skład jury uzupełniła nasza ukochana siostra Lucyna Semik. Uczniowie stawili czoła najtrudniejszym polskim wyrazom. W tej konkurencji prym wiodła Joanna Cieżak, która nie oparła się naszemu pięknemu językowi. W kolejnej konkurencji kandydaci próbowali trafić przez żołądek do serca wymagającym członkom jury swoimi słodkimi wypiekami. Ostatnią konkurencją był oryginalny stand – up. Tym razem finaliści mogli wspomóc się swoimi sztabami.

Najmilszą I LO została Alicja Muniak, a najmilszego Kamil Wierciak. Nagrodę publiczności otrzymała również Alicja Muniak.  Zarówno zwycięzcom jak i finalistom serdecznie gratulujemy. Wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie bardzo dziękujemy. Warto tutaj nadmienić nieoceniony wkład naszego konferansjera – jedynego w swoim rodzaju i niezastąpionego Olafa Mikołajczyka.

Zabawa była przednia, więc pozytywnie spoglądamy w następny rok i nie możemy się już doczekać następnej edycji.

SU I LO