Sezon narciarski rozpoczęty……….

Jest piękna zima więc uczniowie naszego liceum zapieli narty , deski snowboardowe i wyruszyli pod opieką  p. Agnieszki Łotockiej i p. Ryszarda Palińskiego na stok  „ Tina „  w Skomielnej Czarnej. Warunki super , stok bardzo dobrze przygotowany , niska frekwencja innych narciarzy więc wyciąg praktycznie należał do nas i korzystaliśmy do woli. Z pośród naszej grupy wyłoniliśmy najlepszych narciarzy na Powiatową Licealiade w Narciarstwie Alpejskim. 

Odbyła się ona w dniu 18.01.2017 r w Rabce na soku „ Maciejowa”. Niska temperatur -12st. C nie sprzyjała zawodom. Uczestnicy mieli do przejechania slalom gigant o długości ok. 450 m.  Naszą szkole reprezentowało 7 uczniów  w kat dziewcząt i chłopców.

Milo mi  zakomunikować , że wśród dziewcząt :

  • 1m.  Martyna Bierówka  kl. I F
  • 2m. Aleksandra Uryga  kl. IIA
  • 3m. Magdalena Smagowicz  kl. I H
  • 5m. Anna Wątek kl. III C

W kategorii chłopców Grzegorz Hanusiak z kl. II D zdobył 3 m a Konrad Święch kl. III D  8 m.

Wszyscy w /w uczniowie zdobyli awans na Małopolską  Licealiade w Narciarstwie Alpejskim  w Kluszkowcach , która odbędzie się w marcu br.

GRATULACJE !!!!

mgr Ryszard Paliński