Dzień otwarty w LO

15 marca  2017 r. zainteresowani gimnazjaliści mieli możliwość zwiedzenia naszej szkoły i zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018. Uczniowie drugich klas liceum pod bacznym okiem wychowawców przygotowali prezentacje klas: matematyczno-fizycznej, biologiczno-chemicznej, matematyczno-geograficznej, geograficzno-społecznej,  biologiczno-polonistycznej i humanistycznej. Każdy zwiedzający szkołę mógł znaleźć coś dla siebie zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami. Odwiedzający mieli również  możliwość zobaczenia występu cheerleaderek. Gimnazjaliści przeprowadzali doświadczenia z fizyki i chemii, próbowali swoich sił w grach logicznych oraz rozwiązywali quizy sprawdzające wiedzę z historii, wos-u, języka angielskiego i literatury. Najlepsi nagradzani byli drobnymi upominkami. Naszą szkołę w tym dniu odwiedziło 28 grup zorganizowanych  z nauczycielami z gimnazjum oraz 16 grup indywidualnych. Łącznie w szkole gościliśmy 628 gimnazjalistów.  Mamy nadzieję, że z częścią odwiedzających spotkamy się we wrześniu. ZAPRASZAMY.