Marzycielska Poczta

10.03.2017 wolontariusze Klubu Ośmiu działającego w naszej szkole zorganizowali spotkanie w ramach inicjatywy Marzycielska Poczta. Jest to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci z całej Polski.

Podczas naszego pierwszego spotkania napisaliśmy i wysłaliśmy siedem listów, mamy jednak nadzieję kontynuować tę inicjatywę i organizować kolejne spotkania tego typu.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony internetowej przedsięwzięcia i włączenia się w  to szczytne dzieło, dzięki któremu na buziach chorych dzieci i ich rodziców choć na chwilę może zagościć uśmiech. Wszyscy możemy zrobić coś dobrego i sprawić, aby czyjś dzień rozświetliło słońce. Zapraszamy do działania!

marzycielskapoczta.pl

Katarzyna Sosin