OSTATNI ETAP PROGRAMU ERASMUS+

W dniach 18-24.06.2018 odbyło się ostatnie spotkanie nauczycieli  w ramach programu Erasmus+.

W spotkaniu brali udział jak poprzednio przedstawiciele szkól średnich z Niemiec, Polski i Turcji   (z I LO A. Biela, S. Nowacki, R. Radoń, J. Rychlicka, K. Sosin).

Podczas pobytu w Izmirze w Turcji uczestnicy brali udział  w wykładach i szkoleniach na temat „peer education” (pomocy koleżeńskiej), „mindfulness”(uważności), inkluzji oraz digitalizacji we współczesnej szkole. Następnym etapem pracy była dyskusja oraz praca w grupach odnosząca powyższe tematy do tematu projektu, którym było indywidualne wsparcie ucznia podczas jego pracy w szkole.

Na koniec projektu podsumowano i zebrano wnioski z wszystkich spotkań, opracowano materiały do publikacji, a efektem pracy uczestników ma być strona internetowa poświęcona projektowi.