Nasza Uczennica, Aleksandra Nosek, piąta na Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo, wywalczyła brąz na Mistrzostwach Małopolski w Wolbromiu

W dniach 25-26 czerwca 2021 r. w Łodzi odbyła się XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo w turnieju wystartowało ponad 300 sportowców, walczących o najwyższe krajowe laury w tej kategorii wiekowej. W Mistrzostwach Polski reprezentantką T.G. SOKÓŁ Myślenice była Aleksandra Nosek, która po bardzo dobrych pojedynkach wywalczyła 5. miejsce.

Podopieczna trenera Wiktora Siłuszyka wystartowała w bloku finałowym w walce o 3 miejsce, gdzie po wyrównanej walce przegrała z zawodniczką z Tarnowa. Medal był blisko, ale 5. miejsce to duży sukces młodej zawodniczki SOKOŁA. Warto dodać, że dla Oli to pierwszy rok kategorii juniora młodszego. Natomiast 11-12 września 2021 r. na otwartych Mistrzostwach Małopolski w Wolbromiu Ola wywalczyła brązowy medal (FU18-63kg). Wyniki z tych zawodów liczą się do punktacji rankingowej kadry małopolskiej.

Mnóstwo gratulacji dla Aleksandry Nosek oraz dla trenera Wiktora Siłuszyka.