Konkurs Informatyczny Bóbr 2021

Tegoroczna edycja Konkursu Informatycznego Bóbr startuje już 8 listopada 2021 r. Gorąco zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu wszystkich uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs Bóbr to świetna okazja do rozwoju uczniów – szkół podstawowych i średnich – oraz do zdobycia cennej wiedzy, doświadczeń i umiejętności, które mogą być następnie wykorzystane jako narzędzie szybszej i skuteczniejszej nauki, ale też przy edukowaniu przyszłych specjalistów – informatyków, programistów i innych zawodów wykorzystujących nowoczesne oprogramowanie i technologię informacyjną i komunikacyjną. Bóbr nie jest kolejnym, nudnym konkursem edukacyjnym, lecz nowoczesną i realną szansą na rozwój młodych ludzi!

Całość realizowana jest przy pomocy nowoczesnej platformy edukacyjnej Dzwonek.pl. Uczniowie muszą jedynie założyć bezpłatne konta, a następnie się zarejestrować. Ważne, aby dokonać rejestracji w wymaganym terminie.  Rejestracja do Konkursu Bóbr 2021 trwa niemal do ostatniej chwili przed rozpoczęciem konkursu – szczegóły na stronie Konkursu.

Więcej informacji na temat konkursu, szczegółowy harmonogram oraz rejestracja dostępne na stronie www.bobr.edu.pl.