II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy i Praktycznych Umiejętności Cyberbezpieczeństwa

Celem konkursu jest kształtowanie umiejętności i rozszerzanie praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie. Chcemy obudzić w uczniach pasję, otworzyć możliwości kariery zawodowej, dać szansę zmierzenia się z innymi, wyłonić największe polskie talenty oraz nagrodzić zwycięzców.

Etapy konkursu:

⇒ Etap 1 (szkolny), w tym etapie zostanie wyłoniona 3-osobowa reprezentacja szkoły w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

⇒ Etap 2 (wojewódzki), na tym etapie zostanie wyłoniona najlepsza drużyna w województwie.

⇒ Etap 3 (ogólnopolski – finał), na tym etapie poznamy najlepszą w Polsce drużynę szkolną.

Nagrody:

3 × złoty indeks Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, czyli bezpłatne studia I stopnia na kierunku Informatyka.

Bony o wartości 2 000 zł oraz 1 000 zł do wykorzystania na interaktywne kursy informatyczne w sklepie CyberSkiller dla każdego członka zwycięskiego zespołu.

3 × roczny dostęp dla szkoły do ponad 50 szkoleń e-learningowych
– o wartości 6 790zł – w postaci webinarów dostępnych na platformie
„e-Akademia ORKE – zarządzanie rozwojem szkoły i nauczyciela”.

3 × 500 godzin dostępu do platformy  dla szkoły
– o wartości 4 890zł – do wykorzystania dla nauczycieli oraz uczniów.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz
REJESTRACJA:   Kliknij tutaj