SPORTOWE PODSUMOWANIE II SEMSETRU 2021/2022

W II semestrze  roku szkolnego pandemia Covid 19 odpuściła i zaplanowane zawody sportowe odbywały się bez problemów. Nasza szkoła oczywiście brała udział we wszystkich zaplanowanych.  Chronologicznie ujmując wyglądało  to następująco:

•  Małopolska Licealiada w Narciarstwie Alpejskim ( opiekun M. Rusek) 10.03.2022 r.
  •  I m w Rejonowej Licealiadzie Piłki Siatkowej Dziewcząt  ( opiekun R. Paliński ) 22.03.2022 r i awans do mistrzostw województwa.
  •  V m w Małopolskiej Licealiadzie Piłki Siatkowej Dziewcząt – Nowy Sącz ( opiekun R. Paliński).
  •   I m dziewczęta i I m chłopcy  Powiatowa Licealiada w  Drużynowych Biegach Przełajowych 21.04.2022 r. ( opiekunowie M. Rusek i A. Kruczek )
  • Małopolska Licealiada w Pływaniu , I m Justyna Madej kl. III G w stylu dowolnym 26.04.2022 . r ( opiekun A. Łotocka).
  •  Małopolska Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych w Nowym Targu , VIII sztafety męskiej !!! 12.05.2022 r. ( opiekun A. Łotocka ).
  • III m w Powiatowej Licealiadzie  w Piłce Nożnej 31.05.2022 r. ( opiekun M. Rusek )

Poza kalendarzem  w naszej szkole odbył się Dzień Sportu i Dzień Dziecka ( 01.06.2022 r. )  w którym wzięła udział bardzo duża liczba uczniów i to nas bardzo cieszy. Wkraczamy w czas wakacji  więc pamiętajcie o aktywnym i bezpiecznym wypoczynku. Dużo słońca!!       Do zobaczenia we wrześniu.

Z sportowym pozdrowieniem

Ryszard Paliński