Małopolska Tarcza Humanitarna Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny

Do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach dotarł sprzęt i stroje sportowe do prowadzenia zajęć  z siatkówki w ramach projektu „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Otrzymaliśmy 20 kompletów strojów sportowych, 20 par spodni dresowych oraz nakolanników siatkarskich ponadto otrzymaliśmy 11 sztuk  piłek siatkowych, siatkę do siatkówki oraz 2 sztuki tablic do wyników o wartości 14 854,00 zł.

Objętych wsparciem zostało 20 uczniów, w tym z Ukrainy i z Polski. Otrzymane stroje i sprzęt sportowy nie tylko przyczynią się do poprawy sprawności i kondycji psychofizycznej uczniów, ale również wzmocnią wśród nich poczucie zespołowości i integracji na zajęcia sportowych z siatkówki.