Natalia Hajderek wśród najlepszych maturzystów w Polsce

Fundacja Zawsze Warto w partnerstwie z Centralną Komisją egzaminacyjną realizuje Ogólnopolski Projekt „Matura na 100 procent”. W tegorocznej X już edycji nagrodzono maturzystów którzy wszystkie bądź prawie wszystkie egzaminy zdali na 100 procent. Są oni absolwentami szkół niemal ze wszystkich województw, z dużych i mniejszych miast, z Warszawy, Gdańska, Białegostoku, Krakowa, Poznania, Łodzi Kielc, Gdyni, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Siedlec, Bielska Podlaskiego, Kościana, Myślenic, Bochni.

Miło nam poinformować, że wśród 26 najlepszych maturzystów 2023 roku, znalazła się absolwentka naszej szkoły Natalia Hajderek. Znakomicie poradziła sobie z tegorocznymi egzaminami, potwierdzając tym samym swoją ogromną wiedzę, kompetencje i pasje.

Tegoroczna jubileuszowa gala podczas której nagrodzono laureatów odbyła się 22 września w Centrum Nauki Kopernik, a Natalii w tym szczególnym dniu towarzyszyli rodzice i dyrektor szkoły Pan Jacek Ślósarz.

Natalii życzymy dalszych sukcesów, w życiu osobistym i studenckim.