Konkurs „Mój las” rozstrzygnięty!

W tegorocznej XXVII edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój Las” wzięli udział także uczniowie naszego liceum. Ich opiekunem merytorycznym była Pani mgr Małgorzata Twardowska. Zadaniem było napisanie pracy literackiej, której temat przewodni brzmiał „Moja wizja lasu”. Liczyły się przede wszystkim pomysłowość i inwencja twórcza. Rezultaty prac konkursowych okazały się naprawdę znakomite. Zachwyt nad pięknem przyrody w wydaniu naszych humanistów został doceniony. Jury powołane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych oraz Ligę Ochrony Przyrody przyznało dwa miejsca uczniom z naszej szkoły. Bartłomiej Pacułt (2J) zajął II miejsce, a Magdalena Pawlik (również 2J) IV. Nagrodą jest wyjazd w dniu 24 czerwca bieżącego roku na zajęcia edukacyjne „Lasy Wierzchosławickie”. Wycieczka obejmie zwiedzanie tradycyjnych i nowoczesnych szkółek leśnych, sadzenie drzewek, posiłek w plenerze oraz wręczenie nagród uczestnikom konkursu.

 Zwycięzcom gratulujemy!