„Dzień Dziecka”- 2014

6Jak co roku na Dzień Dziecka wolontariusze Klubu „Ośmiu” wraz z opiekunką wolontariatu- Panią Bożeną Serwińską, w poniedziałek 2 czerwca br. odwiedzili dzieci i młodzież z Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Myślenicach.         Uczniowie naszej szkoły przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek ciekawe zabawy, zajęcia plastyczne, konkursy i gry, w których razem z podopiecznymi ośrodka brali udział także nasi wolontariusze. W konkurencjach sportowych rywalizacja była naprawdę zacięta, a przy tym dostarczała mnóstwo radości i każdy świetnie się bawił. Ponadto uczestnicy gier i zabaw za zaangażowanie i wykazanie się różnymi umiejętnościami i talentami, otrzymywali w nagrodę coś słodkiego do zjedzenia lub pluszaka- przytulankę.

Na twarzach dzieci prócz szerokich uśmiechów można było dostrzec piękne rysunki i kolorowe wzory, a to dzięki wolontariuszkom, które z artystycznym zacięciem i pędzelkiem w dłoni ozdabiały twarze dzieci. Bawiliśmy się również świetnie przy dźwiękach muzyki wesoło tańcząc i śpiewając.

Bardzo cieszymy się, że nasi wolontariusze mogli spędzić ten wyjątkowy dla każdego dziecka dzień razem z koleżankami i kolegami z tego ośrodka obdarzając się wzajemnie uśmiechem i dzieląc się radością.

Wolontariusze Klubu „Ośmiu”