Wyjazd na obchody 100-lecia Rzplitej Rafajłowskiej

Uczniowie, którzy brali udział w przygotowaniach do obchodów 100-lecia Rzeczypospolitej Rafajłowskiej (m.in. w spotkaniach, wykładach w Muzeum Regionalnym „Dom Grecki” w Myślenicach, jesiennym rajdzie w Pieninkach Skrzydlańskich; również z poprzednich roczników, którzy wykonywali postery i tablice znajdujące się na I piętrze oraz prawnukowie i wnukowie polskich legionistów – uczniów naszej Szkoły sprzed 100 lat) proszeni są o zgłaszanie swojego udziału w obchodach poprzez wypełnienie poniższego formularza. Proszę o pobranie z sekretariatu Szkoły druku oświadczenia Rodziców. Można też oświadczenie pobrać ze strony Szkoły (oto link: zastepstwa.almalo.edu.pl/prawo/oswiadczenie_rodz.doc). Wypełnione i podpisane oświadczenie proszę dostarczyć w terminie do 25 czerwca 2014 r. do sekretariatu Szkoły. Oficjalny program obchodów wywieszony został w gablotach na I piętrze; jest również umieszczony w sieci pod adresem karpaccy.pl/jubileusz-100-lecia-walk-legionow-polskich-w-karpatach-wschodnich/. Program naszego wyjazdu został nieco skrócony. Wyjazd spod Szkoły po południu 30 września – powrót 4 października 2014 r. wieczorem. W piątek i sobotę (2-3 października) przewidujemy wyjście na najwyższy szczyt Gorganów (Sywulę 1836 m n.p.m.) oraz udział w ognisku na Przełęczy Legionów, na którą dotrzemy pieszo spod Sywuli. W treści wiadomości z formularza proszę wpisać jeszcze raz swoje imię i nazwisko, a następnie klasę i obecny rok szkolny (w przypadku absolwentów – rok ukończenia Szkoły) oraz (ważne!) numer aktualnego paszportu. W przypadku dodatkowych pytań – proszę je po prostu wpisać do treści formularza – dalsze informacje dla zgłoszonych osób via mail.