Otrzymaliśmy podziękowania za „Szlachetną Paczkę”

W związku z organizowaną przez Klub „Ośmiu” „Szlachetną Paczką” wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali serdeczne podziękowania za udział w akcji od rodzin i wolontariuszy Fundacji Wiosna – organizatora akcji.

Już dziesiąty raz społeczność naszej szkoły zaangażowała się w „Szlachetną Paczkę”. Obdarowane zostały cztery rodziny z okolic Myślenic. Pomimo bardzo różnorodnych potrzeb rodzin, nasi uczniowie podołali wyzwaniu i spełnili je wszystkie! Niestety w tym roku nie mieliśmy okazji podarować paczek osobiście, jednakże wolontariusze Fundacji Wiosna wyrazili swoje zaskoczenie rozmachem z jakim udało się nam przygotować paczki. Właśnie dla takich chwil warto zaangażować się w taką akcję i zostać wolontariuszem!

„Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!
Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.”

My również w imieniu Klubu serdecznie dziękujemy wszystkim klasom oraz rodzinom naszych uczniów za pełne zaangażowanie, masę pracy i trud włożony w to wspaniałe przedsięwzięcie. Bez was na pewno nie dalibyśmy rady. Dziękujemy! : )

opiekun Klubu „Ośmiu”
Bożena Serwińska